Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha bekerülnék a Francia...

Ha bekerülnék a Francia Idegenlégióhoz a kiképzés után mindenképp elvisznek háborúzni? Nem igazán vagyok jártás még a témában, aki ért hozzá megtenné hogy jobban beavat?

Figyelt kérdés

2018. szept. 12. 20:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jártas*
2018. szept. 12. 20:59
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Most egyetlen dolgot magyarázz már meg nekem! Ha félsz attól hogy megbaxnak, mért jelentkezel kurwának?

Úgy ezt sosem értettem.

2018. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ha jelentkeznék egy ilyenbe élvezném, hogy végre embert belezhetek, amit ugye nem bárhol és bármikor tehet meg valaki. De most képzelj el egy táncdal énekest a röpüjj pulykába:

-Jájj.. Itt énekelni kell!


Ha nem neked való, ne erőltesd és kevésbé égsz be!

2018. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor visznek el háborútni ha van konfliktus Franciaországgal szemben vagy a NATO-val szemben.(afganisztán,Szíria)
2018. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem félek tőle. Feltettem kérdésnek mert érdekelt. Gobdolom ezt a helyet pont erre találták ki.
2018. szept. 13. 00:16
 6/13 Alex Fly ***** válasza:
100%

Gondolom nem azért költenek milliókat egy újonc kiképzésére, hogy aztán hagyják parlagon heverni...

Valószínűleg igen, a gyakorlatban is bizonyítanod kell, hogy nem érdemtelenül foglalkoztak veled. És nem minden esetben a jól ismert konfliktuszónákban: a Légió bárhol, bármikor bevethető a francia érdekek védelmére; olyan helyen is, ahol a hadsereg bevetése igen súlyos következményekkel járna...

2018. szept. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A légióban is vannak beosztások, van aki a kiképzőközpontban marad, meg vannak állomáshelyek különböző békés helyeken, de a többségük pont azért kap fegyvert, hogy használja.

A franciák első mobilizálható egysége a légió, ezért azokat vetik be konfliktus esetén, szóval igen, sanszos hogy bármilyen konfliktusban velük kezdik a harcot.

Ha jól tudom a reguláris egységek bevetéséhez külön parlamenti határozat kell, amíg a légióhoz nem.

2018. szept. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
kb 2-3 évig sehova. hiába megy a zászlóaljad egy adott misszióba (pl. a franciák a volt gyarmataikon rengeteg helyen jelen vannak pont erre a légió) Utána pedig ha a zászlóaljad/ezreded kiküldik mondjuk Maliba "békefenntartani" akkor menned kell nekedis egyértelmüen.
2018. szept. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen, befognak vetni, ha olyan helyzet jön. Azért képeznek ki, hogy harcolj is, ne csak a táborban ténferegj. Ha nem akarsz harcolni akkor menj a magyar katonasághoz.
2018. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
#9 gondolom te jó sokat szolgálhattál itthon ezzel a nagy arccal. :)
2018. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!