Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha bekerülnék a Francia...

Ha bekerülnék a Francia Idegenlégióhoz a kiképzés után mindenképp elvisznek háborúzni? Nem igazán vagyok jártás még a témában, aki ért hozzá megtenné hogy jobban beavat?

Figyelt kérdés

2018. szept. 12. 20:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szolgáltam magyarországon soha, de ismerek magyar rendőket, katonákat, elvileg kommandósokat, akiknek pszichológus kell, mert lelőttek egy embert aki meg is halt. Szerintem ez alapján eléggé alkalmatlan a mind három területre. Magyar honvédségnél nincs ilyen probléma, hogy ölni kell, ezért írtam, és nem lejáratásból, de te annak vélted.
2018. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
22%

Persze hogy ismersz. Mindig mindenki ismer valakit aki megölt valakit nem vicces? :)


Szerintem meg szimplán van egy véleményed amit valamilyen érvvel próbálsz alátámasztani amely nem valós.


Nincs ezzel baj, sok ilyen emberrel dolgozom nap mint nap egyébként, aztán amikor tényekre akarsz rákérdezni hogy pontosan hol is történt? melyik alakulatnál szolgált az adott ember aki megölt valakit és pszihológus kell neki?

Ja igen a mellékes információkat nem tudnád gondolom.

2018. szept. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Példának ott a 2010-es kispesti eset, ahol egy rendőr lelőtte az egyik rablót, aki kiterülve feküdt utána. Neki nem kellett pszichológus? Ez csak egy a sok közül.


Félre értesz, én nem vitatkozni akarok veled. De egy olyan ember aki nem tud ölni és utána menni, az nem való ilyen pályára. Tisztába vagy azzal, hogy egy ilyen személy milyen hátrányt tud okozni?? Valakinek védeni kell a seggét, csak azzal kivesz egy embert aki csak rá figyel, onnantól kezdve nem zár a pajzs, stb... Nem hiszem hogy élveznéd a helyzetet... Mindegy, nem akarok magyarázni. Ha voltál katona akkor tudod hogy mivel jár egy ilyen, ha nem, akkor meg felesleges magyarázni.

2018. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!