Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tényleg ennyire fontosak az...

Tényleg ennyire fontosak az ép fogak ha katona szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Alsó állkapcsomnál van egy fogam, ami elég feltűnően csálé, befele nőtt, ez mennyire fog befolyásolni abban hogy katona lehessek? Mindenhol azt olvastam hogy az ilyenekért is kaszálhatnak el embereket jócskán, meg 2 tömött fogam is van.
2018. szept. 19. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Úgy tudom, hogy igen.

Meg a pszichológia.

2018. szept. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Szépen kell ám mosolyogni az ellenségre mielőtt lelövöd. Fontosak az ép fogak.
2018. szept. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2018. szept. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én egyáltalán nem hallottam még ilyenről. Egyedül még anno a Waffen SSnél olvastam, hogy voltak olyan vezetők, akik megkövetelték a tömés nélküli, egészséges fogakat.
2018. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt az ide vonatkozó jogszabály (HM rendelet):

[link]


E szerint ez fog-, arcanomália azon belül enyhe elváltozás mérsékelt funkciózavarral, ami különleges elbírálással simán alkalmast kap minden kategóriában. Ha meg a honvédséget kellene képviselned bárhol is gyakrabban, akkor meg szólnának, hogy csináltasd meg. Fogászati kezelésekre van elszámolható éves keret.

2018. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha tömött az nem baj, a lényeg hogy ne legyen lyukas stb. Mert hát ha fáj a fogad az baj, hátráltat
2018. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2018. szept. 19. 16:46
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Fontos a teljes fogazat, mivel ha ez hiányzik akkor nem mondható el "A hősies katona otthagyta a csatamezőn a fogát"


"Fűbe harapott"


Ezért fogatlan ember nem teljesíthet kötelégben szolgálatot.

2018. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi célból fontos a jó fog, hogy tudjál enni bármiféle ételt és hogy ne kelljen a harc téren istápolni fogászatilag. Ha ezek teljesülve vannak lehet neked akármilyen csálé a fogad, nem akadályoz alkalmasságin.
2018. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!