Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Dadogósan lehetek katona?

Dadogósan lehetek katona?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és minden álmom a honvédség. Csak sajna van egy pici bökkenő.hogy nagyon dadogok, egy mondatot nem tudok elmondani normálisan. Amikor egyedül vagyok és magammal beszélgetek hangosan akkor perfekt az egész, dadogás nélkül megy. Társaságban katasztrófa

2018. okt. 26. 21:57
 1/7 anonim válasza:
80%
Logopédus ill. pszichológus segítségével leküzdheted ill. olyan szintre emelheted a beszédkészséged más emberek előtt, hogy ne, vagy csak nagyon picit, alig észrevehetően dadogj. Van ismerősöm, akinek sikerült. Bár nem katonaként "dolgozik", de emberekkel és muszáj beszélnie (sokat), és igazából néha csak annyit lehet észrevenni, hogy alkalmanként, kicsit jobban megnyomja a mondat kezdőbetűjét (de nem minden mondatnál fordul elő, csak bizonyos betűvel kezdődőeknél). De rettenetesen dadogott gyerekként, emlékszem rá, hogy alig tudtuk megérteni...
2018. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2018. okt. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Foniátert keress fel.
2018. okt. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj fiam, felvesznek majd jó leszel homokzsáknak.
2018. okt. 27. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Ki tudsz mondani annyit, hogy "értettem"? Mert akkor szerintem igen.
2018. okt. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném azt, hogy a nyáron 2 hónapig voltam katona. Önkéntes Területvédelmi Tartalékos. Ott ment minden
2018. okt. 27. 11:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Erdekes...apam is dadogos, katona es rendor volt !
2020. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!