Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik alakulat a jobban...

Melyik alakulat a jobban képzett? A 1er PRIMa, vagy a GIGN?

Figyelt kérdés

#GIGN #1er Prima
2018. okt. 30. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
A különleges erőknél nincs értelme ilyesmiről beszélni, mindegyik megkapja a lehető legjobb képzést. Hiába mondják a SEAL-ta legjobbak legjobbikának, odamennek egy különleges alakulatok számára rendezett versenyre és a TEK-esek lealázzák őket. Nem lehet őket összehasonlítani. Meg aztán ahány ember, annyiféle képesség, készség.
2018. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és lenne még egy-két kérdésem:

1, melyikükhöz nehezebb bejutni, melyik tréning nehezebb?(már ha van valakinek információja)

2, a GIGN-ről sok eltérő véleményt olvastam, hogy különleges alakulatnak számít-e. Én úgy tudom hogy ahol sok francia van veszélybe, ott beavatkoznak, valamint úgy tudom végeznek különleges műveleteket is, tehát én úgy gondolom igen, vagy csak egy terrorelhárító egység?

2018. okt. 30. 19:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Illetve milyen gyakoriak a külföldi missziók a GIGN-be?
2018. nov. 1. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!