Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Olvastam facebookon egy hirt...

Olvastam facebookon egy hirt hogy januártól visszaállitanák a katonaságot. Viszont nekem komoly pszichiátriai betegségem van amivel kezelnek igy ez maga lenne a pokol. Ugye nem valószinű hogy ez megtörténik?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem kell hülyeségeket olvasni a facebook-on. Nem lesz katonaság januártól, ahogyan nem lehet a Marson földbirtokot sem venni és nem lesz kötelező leborotváltatni sem a fejét mindenkinek.

Biztosan nem lesz kötelező katonaság januártól.

2018. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
míg a fidesz lesz kormányon addig biztos nem... talán egy párt akarná az összes közül vissza állítani, de az nem a fidesz
2018. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Ne a Facebookról tájékozódj.
2018. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
A Face vetekszik a Napiszar-ral szinvonalban.
2018. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tgt ***** válasza:
88%
Ha pszichiátriai betegséged van, akkor biztos nem hívnak be. Ne aggódj emiatt.
2018. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem állítják vissza, ne pánikolj.
2018. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha vissza állítanák, de úgy se fogják... Akkor te pont nem esnél bele, ott is van alkalmassági.
2018. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
85%
Na, már megint ezzel riogatják a kis pávákat?
2018. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Ehhez csak ezt tudom hozzá tenni:


[link]

2018. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 árokpart ***** válasza:
21%
A kényszersorozás aktív újbóli visszahozásáról nincsen szó. Januártól még egészen biztosan nem lesznek sorozások. Ellenben viszont az igaz, hogy a tervezet a békeidőben lévő sorkötelezettség 10 évvel való kitolását tervezi. Sajnos a mi reakciónkon is múlik, hogy ezt megteszik e magyarul lenyeljük e a békát. Amennyiben konkrétan elindulna a kényszersorozás , spontán demonstrációval reagálni fogunk rá a Parlament előtt, vidéken meg a helyi önkormányzatok előtt. Reméljük csak mint a passzív lehetőséget teremti meg a törvény és nem lesz szükség tiltakozásokra. Ha kell akkor viszont tüntetünk.
2018. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!