Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A honvédségnél a szolgálati...

A honvédségnél a szolgálati fegyverhez tartozékokat igényelni kell, mint például ACOG, vagy RED DOT, vagy azt magunknak kell beszerezni, vagy lehet-e rá tenni? Itt a mostani AK-63ra gondoloK.

Figyelt kérdés

2018. nov. 4. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha majd egyszer véletlenül mégis látnál egy laktanyát belülről, nagy csalódás fog érni...
2018. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Mégis hogy tennéd rá, ha nincs rögzítősin? Rácelluxozod?
2018. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A modernizált karabélyokhoz adnak, azokra azt teszed fel ami tetszik/amit meghatároz a PK.

Viszont ezek csak misszióban vannak kiadva.

Itthon nincsen Rail-es karabély csak az M4-ek amit a KMZ használ. Azokra szintén megvannak a felszerelések.

2018. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az utolso valaszolonak, masreszt meg azert kerdezem, mert az AK-63F(MA?)amit mi is hasznalunk tudtommal(vagy csak a KMZ), azon van rogzitosin.
2018. nov. 4. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Ak-63mfből van vagy 100db összvissz, akik meg misszióba mennek megint más tészta. Az 90%-ot képviselő átlag honvédnek nincs semmilyen sín meg m4, hanem a régi sima ak63d van. Akik meg misszióba mennek tuti, hogy a legkevésbé ezen agyalnak, hogy mit rakjanak rá. Majd biztos ebayről rendelnek több ezer dolláros optikai eszközöket saját pénzből, hogy felszereljék. El is menne rá az összes pénz, amit a misszióval bezsebelhetnek. Nagy lóf...t, azt rakják rá amit adnak nekik.
2018. nov. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem Ebayrol rendelnek, annyira primitiv nem vagyok akarmennyire is tunok annak, csak informalodok, mert olvastam hogy fejlesztettek az AK-t.(Maga a kerdesem is az AK-63MA-ra iranyult volna, csak en tettem fel rosszul a kerdest)Azt hittem, tobb van belole.Azt is tudom, hogy nem valogatas kerdese, hogy mit teszek ra, hanem azt amit adnak.De a CZ Brenrol is hallottam, hogy ezek fogjak valtani az AK-kat. Errol tudsz valamit?
2018. nov. 5. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!