Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha leteszem a CLS tanfolyamot...

Ha leteszem a CLS tanfolyamot akkor kapok valamilyen felszerelést?

Figyelt kérdés
Van egy alap IFAK csomagom amit teljesen önköltségből tettem össze (és már több alkalommal is használnom kellet de nem bánom mert azért van)! Továbbiakban is azt kellene használnom vagy adnak egy honvédségit?

2018. nov. 6. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak mert egy DOS terminálban le tudod üríteni a képernyőt, azért még nem kapsz semmit. Alap dolog, anélkül géphez nyúlni se lenne szabad.
2018. nov. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező a combat life saverre utalt!

A kérdésedre válaszolva meg nem valószínű! Legalább is teljes csomagot biztosan nem kapsz csak ha misszióba mész!

Maximum ha jóban vagy az EÜ-s oktatóval akkor kipótolja a csomagodat ha van neki felesleges dolga pl izraeli kötszer,sebtapasz, betadin! De ennél nagyobb dolgokra ne számíts! Tourniquetre meg ne is gondolj azt biztos nem adnak azt saját magadnak kell megvenned ha szükséged van rá! Wish honlapon egész jókat lehet kapni barátságos áron!

Nekem legalább is ezek a tapasztalataim!

2018. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!