Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Hadsereg, hadvezetés

A kérdés

Üdvözletem! Az MH Altiszti Akademián, a kontaktlencse mennyire kizáró ok?

Hallottam olyanokat, hogy 3D a határ, de én azt túl soknak tartom.Ebből mi igaz? Esetleg ha nem így van, kaphatnék egy kis infót, a a látás határokról? Esetleg egyáltalán engedéleezett-e a kontaktlencse/szemüwveg

Keress kérdéseket hasonló témákban: MH, MH Altiszti Akadémia, honvédség, szemüveg, kontaktlencse, egészségügyi

nov. 9. 08:51  Privát üzenet  

A válaszok
harcoló beó: 0.5 , nemharcoló beó: 3.0 dioptria.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 9. 19:03 Privát üzenet
az 1#-höz UI: ez az egész MH-nál van így nem csak az AA-n.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont nov. 9. 19:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

# 3/3Időpont nov. 10. 10:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kontaktlencsések! Mi a véleményetek?
Rendészetin szemvizsgálaton az orvos kiveteti velem a kontaklencsét?
Ha az egyik szemem -3.5D a másik -4D akkor még lehetek rendőr?
Mekkora büntetésre számíthatok, ha megállít a rendőr, és én kontaktlencsében vezetek, miközben a jogosítványom szemüvegre korlátoz?
-2 és -2.15 dioptriás szemüveggel fel vennének a francia idegenlégióba? Illetve ha szemüveg nem játszik akkor kontaktlencse jó lenne-e?
A katonai vezető alias katonatiszti képzésre való jelentkezésben miért kizáró ok a szemüveg avagy kontaktlencse viselése?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Hadsereg, hadvezetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!