Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az USA mennyi idő alatt...

Az USA mennyi idő alatt tüntetné el Magyarországot a föld színéről?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 10:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%

Usa?

Bárki egy bő óra alatt kipics@zz minket :D

2018. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Semennyi. Cumiznának mint Vietnámban.
2018. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell ahhoz az EU. 2-3 bombázógép kellene és kb. levernék a haderőnket. Pont nem rég beszélgettünk erről egy társaságban, hogy pár perc alatt el lehet érni az országhatárokról Kecskemétre és időnk se lenne reagálni, mire észrevennék már zuhannának le a bombák. Légierőnkön kívül meg nem nagyon van más.
2018. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
3# csak egy NATO tagságunk. 😊 Ezért sincs fullra fejlesztve a magyar haderő, mert felesleges NATO tagként.
2018. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Reméljük, jó gyorsan.
2018. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

*Nem kell ahhoz az USA (nem tudom miként tudtam EUt írni).


Digo: jó, de ez elméleti kérdés, úgy tekints a kérdésre, hogy senki más nem csatlakozik be. Meg én arra akartam utalni, hogy hiába van jó légierőnk, az ország méretéből adódoan olyan gyorsan érnék el a bombázandó területeket, hogy idejük se lenne nagyon feszállni a pilótáknak megelőzni azt.

2018. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#2

Magyarország nem Vietnam :D

2018. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha akarná, küldhete pár atomtöltetű rakétát. De miért is tenné?
2018. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Két dolog kell hozzá. Képesség és akarat. Az egyik megvolna, de a másik nem. Tehát a kérdés nem aktuális.
2018. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hogy elkeserítsem a hazaáruló antimagyarok kedvét Ha az USA támadna minket akkor jönne a NATO meg ugye tudjátok hogy nem piff puff és megnyerünk egy háborút szerintetek a USA miért nem nyert még szíriában? Meg az USÁnak van egy nagy hátránya az emberveszteség amit a minimumra csökkentenek ha nagy a kockázat megse indulnak max légierő de az is mire megoldja gondolom atomot nem vetnének be csak kisebb bombákat. Egy ideig eltartana mivel nem egy koszovó vagyunk...
2018. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!