Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Idehaza honnan lehet venni...

Idehaza honnan lehet venni IFAK csomagot vagy csak zsákot béléssel?

Figyelt kérdés
Sajnos nem találok egyetlen egy magyar oldalt sem ahonnan lehetne venni! Vagyis van egy de onnan szeptemberben hiába rendeltem azóta sem jött meg!

2019. jan. 12. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát igazábul az Ifák künn állnak a gát mellett, de hogy csomagjok van*e azt nemtom.
2019. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sejtettem hogy felbukkan egy IQ betyár na te szerencsecsomag segítek mert látom hogy nehezen megy a logikus gondolkodás és hogy még nem voltál Misszióban! Ezt jelenti az IFAK Individual First Aid Kit! Tudod ez egy kis elsősegély csomag aminek minden külszolgálatot teljesítő katona oldalán ott lóg! Sok hasznos dolog van benne ami talán megmentheti az Ő vagy a társa életét!

Van benne Izraeli kötszer,turniket,orr tubus, combat gauze, és ragtapasz!

Szóval összegezve ha értelmes dolgot nem bírsz írni vagy nem vagy tisztában a kérdés fogalmával akkor kérlek ne írj baromságot!

Köszönöm!

2019. jan. 12. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:

IFAK zsák nincs max CLS. az IFAK az egy kis csomag a mellényen. Airsoftos felszerelések között szokott lenni és a harcedzett airsoftos kollégák kaját tartanak benne általában.

Ezen felül külön-külön rendeld be a felszereléseket hozzá az a legegyszerűbb.


Ha érdekel egyébként így rakja össze az ember fia itt is egyenként, nem úgy rendelik hogy egybe van minden.

2019. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen persze tudom már megvan bele minden sőt még pár dologgal ki is egészítettem amiről úgy gondolom hogy hasznos vagy nem árt ha van benne! Pl betadine! Már csak egy ilyen kis csomag kellene amit bele tudnám rakni mert jelenleg egy biciklis elsősegély oldaltáskát használok ami jónak jó de nem olyan praktikus!
2019. jan. 13. 06:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit mi kaptunk anno képzésen az ilyesmi kis packba volt:


[link]


"cuki" hogy medic zsebnek irják... :)

2019. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én ilyenre gondoltam persze üresen!

[link]

2019. jan. 13. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!