Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonanak keszulok, es az...

Katonanak keszulok, es az lenne a problemam, hogy lesz-e eleg idom a kontaktlencsem apolasara es a be/ki vetelre?

Figyelt kérdés
Aggodok egy kicsit, mert attol tartok hogy minden olyan gyorsan megy, es nem lesz idom (nyilvan a szemuveg praktikusabb, de nekem a lencse kell)

2019. jan. 20. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
7%
Ne menj katonának . Nem a hazádat fogod védeni . Ki vitetnek szíriába , kitudbja kb. 25 magyar katonával vagy afgánokhoz 1000 dzsihadista ellen. Ezt akarod te? Tudod mibe kerül katonának lenni? EgYenlő áldozattal . Akkor van értelme ha a határt véded de az hogy kivitessenek oda ahol a kutyát se érdekli hogy magyar vagy ezt akarod? Mit nézel te milyen filmeket hogy katona akarsz lenni?
2019. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

1-es, dugulj el, már nem MSZP-kormány van, és magyar katonák amúgy sincsenek Szíriában.


Igen, lesz időd a kontaktlencsédre. Nyilván nem órák, de ennyi simán belefér. Sok sikert a katonasághoz, szép pálya! Ha a határra vezérelnek, lőj le egy migránst nekem is, köszi.

2019. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
2_es . Térjünk rád te.sörös bérenc xd én mondom vidd ki magadat a határra migráncsnak
2019. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hat, nem 10 percig cseszkodok vele, ez egy 1 perces muvelet igazabol, meg annyi se, csak kicsit aggodok, de ez adott egy pici megnyugvast! Az elso hozzaszolast meg se lattam inkabb! Koszonom a segitseget!
2019. jan. 20. 21:43
 5/19 anonim válasza:
100%

Lesz időd, nyugi :)

Szép hivatás, sok sikert hozzá!


Amúgy már hónapok óta nincsenek a határon katonák...

2019. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
1-es, ez egy tipikus kamuszakma, semmi dolguk nincs, picit úgymond kockáztatják az életüket külföldön havi 600 ezerért. Még ész sem kell hozzá ugye. Rendőrség a köbön. Lesz időd, nyugi, nem fognak lefoglalni a harcok.
2019. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Remelem teged lonek le eloszor ha lesz valami balhe
2019. jan. 20. 22:01
 8/19 anonim ***** válasza:

Komolyan egy perc miatt aggodsz? Ennyi idod az utolso vilagvegi gyarban is lesz.

Meg ha 10 percet huzod az idot, akkor is belefer.

Elso, kicsit sok amcsi filmet lattal mostanaban igaz?

Megnyugtatlak, a mi alakulatunknal 100 emberbol max 1-2 lett hazaszeretetbol katona...

2019. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%

Hogy itt mennyi begőzölt szélsőbalos kocsmabölcs van, megáll az eszem...


Kérdező, szard le ezeket a mélyprolikat, ezek maximum a nagybátyjuk nyolcvanas évekbeli katonasztorijaiból ismerik a Honvédséget, azaz sehogy. Majd ha megkapod a Ranger-jelvényt, mosolyodj el rájuk visszaemlékezve. A kontaktlencséd miatt pedig mondom, ne legyen gondod. Másnak is van, nem fognak kinyírni miatta. Néha biztos kapkodni kell majd vele, de nem feltétlenül. És persze szemüveget is felvehetsz.

2019. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Háhh 😅😅 életembe nem hallottam ennyi baromságot kedves utolsó. Szélső balos komcsi.kocsma . Na. Van kin nevetni végre. Hát azt mondom itt neked ennyi volt. A kérdező nyilván nem komolyan írta ki a mi türelmetlenségünket akarta elérni ez látszik is
2019. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!