Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehet belőlem katona? (bővebbe...

Lehet belőlem katona? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta gondolkozom, hogy mi szeretném, ha lenne belőlem, és eddig sose jutottam semmire, de egy ideje a katonaság jár a fejemben. Mindig is érdekelt az összes oldal/történet ami a katonasággal kapcsolatos, valamint a fegyvereket is nagyon szeretem.

A helyzet az, hogy jelenleg nincs igazán egyenesben az életem, azon vagyok, hogy minden olyan lehessen, amilyennek szeretném, vagy legalábbis hasonlítson arra :'D Választanom kell, hogy mit szeretnék csinálni, hogy mit akarok magamtól, és én úgy érzem, hogy nekem a katonaság lenne a legmegfelelőbb, több szempontból is. Úgy gondolom, hogy szükségem van erre. Elsősorban a saját szememben akarok letenni az asztalra dolgokat, értitek. Nem akarok egész életemben lazsálni és sötétségben élni. Végre tenni szeretnék valamit, élni szeretnék. El akarom érni a céljaimat.

17 éves lány vagyok, 178 cm és (sajnos) 100 kg. Kérlek titeket, hogy ne tegyetek rosszindulatú megjegyzéseket! Tudom, nevetségesnek tűnik az egész, mégis mit akarok én így, meg stb... De dolgozom rajta, hogy minden jobb legyen. Szerintem van elég erőm és kitartásom, az számít a leginkább, nem? Másképp nem gondolkodnék azon, hogy katona szeretnék lenni. Nyomós okaim vannak. Aki megértette azt, amit ki akartam hozni ebből az egész hablatyból, tudna segíteni? Nem tudom mitévő legyek vagy hogy induljak el, tanácsokra lenne szükségem, meg hasonlókra.


Köszönöm, ha végigolvassátok! :)



2019. febr. 5. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos ugye tudod, hogy van fizikai alkalmassági, a honvédség oldalán megtalálható. Először azon kezdj el dolgozni. Bár vannak polgári alkalmazottak is, de úgy veszem észre téged nem az a része érdekel.
2019. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el edzenni fokozatosan lassan (ne akarj azonnal maratont futni nem fog össze jönni) ha beiktatsz egy edzéstervet magadnak akkor biztosan össze fog jönni egy év alatt simán.
2019. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ratyin hangzik, de ha van egy álmod, amiért képes vagy küzdeni, kitartó vagy, akkor tuti sikerül. Nézd, én 18 éves fiú vagyok, és vasággyal együtt is max 60 kg (ergo nem vagyok egy nagydarab ember) Viszont az a legnagyobb álmom, hogy a különleges erőkhöz csatlakozzak, ezért edzek kitartóan, és mindegy mások mit mondanak, én kitartok e mellett a célom mellett. Úgyhogy ha te is képes vagy kitartani, akkor sikerül. Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy kezdj el dolgozni a fizikai alkalmasságin, és kitartó munkával meg lesz az eredménye.
2019. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!