Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szemüvegesként, komolyabb, de...

Szemüvegesként, komolyabb, de nem súlyos gerincferdüléssel lehetnék katona? Itthon persze.

Figyelt kérdés

A szemüvegem most fejből nem tudom mennyi, - 3, 25-ös talán, a másik szemem vagy rosszabb vagy jobb kicsivel.


Gerincferdülésem van, S alakban, meg alul, az alsó csigolyák össze vannak csontosodva.


LEhetne így esélyem? Fiatalabb, pályaválasztó koromban nagy álmom volt a katonaság, csak akkor meg se próbáltam végül, mert egy katona ismerősünk azt mondta esélytelen, viszont nemrég szólt ő nekünk, hogy most lehet lehetnék katona, mert lazítottak a feltételeken és kell ember, főleg fiatal.


Még nem vagyok 25.



2019. ápr. 16. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
A saját boldogságod érdekében, inkább felejtsd el és ne kergess elérhetetlent.
2019. ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
En meg azt latom hogy az utobbi evekben szigorúbb az egészségügyi vizsgalat, viszont gerincferdulessel meg regen se lett volna esélyed.
2019. ápr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem van esélyed, céltábla mindig kell az éleslövészeten és akkor tök mindegy, mennyire ferde a gerinced, vagy rossz a szemed, mert te a fegyver másik oldalán leszel...
2019. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

3# Mekkora poéngyár vagy haver! Gondolom a barátaid sem azért kedvelnek mert jók a vicceid úgyhogy ne erőltesd.



3.0 a határ a nem harcoló beosztásoknál 0.5 pedig a harcoló beosztásoknál dioptriában. Ergo már itt bukik a dolog sajnos.

2019. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mindentudó99 ***** válasza:
57%
Hát ha csak nem keresnek kamikáze pilótákat nem sok esèlyed van.
2019. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát oké, ha nem lehetek önként katona, akkor nagyon remélem, hogyha sorkatonaság vagy ne adj' Isten háború lesz, akkor se fogok kelleni.


#3

Remélem ilyen mentalitással nem vagy katona, de ha mégis, akkor bajok vannak.

2019. ápr. 17. 16:52
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehetsz, de ha van egy kis eszed, tovább is tanulhatsz. Katonának a leggyengébb és legostobább fszfejek állnak.
2019. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó vicc 7-es...
2019. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8# Nyugi a 7#-est valószinüleg nem vették fel anno mert totál alkalmatlan és igy tudja kiélni magát.


Nemkell vele foglalkozni.

2019. ápr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!