Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tatai alapkiképzés mennyivel...

Tatai alapkiképzés mennyivel másabb jobb/rosszabb mint a Szentendrén, egyáltalán milyenek ott a viszonyok jobbak rosszabbak, úgy általában mer mindenki azt mondja Tatán jobb az alapkiképzés sokkal, mi ennek az alapja?

Figyelt kérdés

Vagy csak mondják? segitő válaszokat szeretnék.

Köszönöm



2019. ápr. 20. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a Pitbull! Mindenkinek az a legkeményebb amin Ő volt! Kiképzés is ugyan ilyen! Aki Tatán volt az azt mondja hogy az a legkeményebb aki Szentendrén az azt dicsőíti aki Debrecenben az meg azt...stb! Ez relatív!

Én Szentesen voltam pár éve alapkiképzésen 5 hét után jöttek olyanok akik Szentendrén abbahagyták ilyen olyan indokokkal azok meg azt mondták hogy Szentes keményebb! A "kisebb" laktanyák azért nyomják keményebben az alapkiképzést mert nekik ez plusz pénz! Mivel Szentendre a központi kiképző bázis értve ez alatt a legénységi és Altiszti állományt (meg talán a tisztit is de ezt nem tudom) így mindegyik arra hajt hogy a lehető legjobban kiképezze a leendő állományt hogy a jövőben ismét indíthassanak alapkiképzést! Most jelenleg Hódmezővásárhelyen tart egy alapkiképzés ahogy látom nem kímélik a kopaszokat! Másrészt viszont meg egész jó dolguk van értem ez alatt azt hogy pl a málhazsák helyett egész jó táskát rendszeresítettek náluk és a tártartó helyett is málhamellénnyel mászkálnak!

2019. máj. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!