Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Hadsereg, hadvezetés

A kérdés

Mennyire jó választás első és egyetlen saját tulajdonú pisztolynak az M1911-es?

Európában Glock 17 / 34-essel, HK P30-assal vagy újonnan felfutó és népszerű modellként CZ P09-essel tanulnak meg lőni a különböző lövészek (katona, rendőr, szekus, sportlövész), én is lövészkedek, Glock 17 / 34-essel tanultam meg lőni és szoktam ahhoz, vehetnék olyat, de mégis az M1911-es érdekelne, kipróbálására sajnos nemigen van lehetőségem, és az lenne a kérdés, hogy mennyire tolnám el, ha M1911-est vennék ?

júl. 12. 20:47  Privát üzenet  

A válaszok

"M1911-es érdekelne, kipróbálására sajnos nemigen van lehetőségem"

Miért ne lenne:

[link]

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont júl. 12. 21:13 Privát üzenet
Piros Kalapács nevű felhasználó válasza:

Nem tudom nekem nem igen passzolt a kezemhez az a pisztoly de ha veszel olyat 9mm es változatot keress ne .45 acp-t annak a lőszernek kissebba visszarúgása de sajnos a pontosság kárára .

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont júl. 12. 21:28 Privát üzenet
Barátnőmnek az van .45 Sprinfield gyártmányba, nagyon jó.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont júl. 12. 22:25 Privát üzenet
Már bocs, de minek ez neked?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont tegnapelőtt 15:17 Privát üzenet

"Már bocs, de minek ez neked?"

Mondjuk sportlövészetre.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont tegnapelőtt 15:42 Privát üzenet
Piros Kalapács nevű felhasználó válasza:

#4 ha elolvastad a kérdést tudhatnád hogy sportlövészetre

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont tegnapelőtt 15:47 Privát üzenet

Elolvastam a kérdést, és nekem nem egyértelmű, hogy sportlövészet.

Én is lőttem sokfajtával (még M1911-el is) és nem voltam sportlövész

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont tegnapelőtt 18:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha 2018-ban kamu választás volt, amit ugye a Fidesz elcsalt, akkor miért nem csalták legalább a saját szavazataik összegét 50% fölé, hogy mondhassák megvan az egyértelmű többség?
Az EP választás után a Fidesz mihez akar majd kezdeni a saját maguk által egyoldalúan felfüggesztett néppárti tagságukkal?
Miért nem lehet úgy átjelentkezni, hogy a saját körzetemben szavazzak, csak a tartózkodásom miatt máshol?
Ha a Fidesz nyer 2018-ban a választásokon, az hogyan hat a saját életedre?
Milyen hírportálokat olvassak, milyen tévécsatornákat nézzek, ha valós információkat szeretnék kapni az országról? A választások előtt szeretném, ha kiforrna a saját véleményem...
Szerintetek lehetne népszavazást kezdeményezni arról, hogy a lakossági fogyasztók saját használatra ingyen vételezhessenek tűzifát az erdőkből?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Hadsereg, hadvezetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!