Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok az elképzelésről...

Mit gondoltok az elképzelésről, hogy az USA polgárháború felé halad?

Figyelt kérdés

2019. aug. 29. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Semmit.
2019. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kik lennének a harcoló felek?
2019. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Rájuk fér. Rég volt már az észak-déli konfliktus, és hát idővel az ellentétek újra meg újra kitörnek.
2019. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha Trump megint megnyeri a választást a szélső-bal valószínűleg forradalmat akar indítani, de igazából egy fűnyírót se tudnak beindítani.
2019. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen és a végén létrejön Gilead.
2019. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Ezt a jutúbos videó alapján gondolod? (Amelyikben három sörhasú oregoni csuklyával a fején áll egy nagy térkép előtt, az asztalon egy halomnyi fegyver és valami olyasmit magyaráznak hogy le fogják zárni az államuk határait, mert nekik nem fog Trump parancsolgatni és már a szomszédos Washington és Idaho államokból is tömegesen támogatják őket).

Hát nagyon eredeti performansz, valakinek (mindenkinek?) túl sok ideje van arrafelé...

2019. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem reális, hogy bekövetkezik. Ha esetleg valóban polgárháborús állapotokig jutna az ország (amit önmagában erősen kétlek), az állami rendfenntartó erők szerintem egy nap alatt rendet tennének, a kellő eszközökkel.
2019. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

#7 erre azért ne fogadj nagyobb összegben. Elég ha arra gondolsz, hogy egy átlag amerikai famíliának mekkora fegyverraktára van.

Én Ohióban töltöttem 2 hetet, egy jellegtelen, Alliance nevű településen. A házigazdának volt egy duplacsövű sörétes flintája, egy Kruger típusú gépfegyvere, két M4, két huszonkettes, és egy 44-es Magnum. Ami a robbanószereket illeti, a nevét nem tudom, fehér színű por volt a tasakban, és irtózatos krátert vágott a talajba, amikor találat érte.

Anno 1992-ben, amikor zavargás tört ki Los Angelesben, hosszú ideig se a rendőrök, se a katonák nem voltak képesek megfékezni egy kiképzelten, rosszul felfegyverzett, mezítlábas randalírozó csürhét, akik majdnemhogy porig rombolták a város egyes részeit.

Most képzelheted, az mekkora véráldozatot követelne, ha komplett államok lakossága egy emberként kelne fel a központi uralom ellen.

2019. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Amilyen barmot megválasztottak elnöknek, nem csodálnám. Gondolom már ők is észrevették hogy nem kóser ha egy ilyen alak kezébe adnak minden hatalmat, aki szerint nincs globális felmelegedés, közben Kaliforniában 52 fokos nyarak vannak... Lehet hogy vannak arra páran akik nem szeretnék a bolygó végső pusztulását.
2019. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
9-es, te magad vagy a barom.
2019. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!