Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael milyen alapon akarja...

Izrael milyen alapon akarja annektálni Ciszjordániát?

Figyelt kérdés
Izrael folyamatosan azt hangoztatja hogy békét akar és a palesztinokat okolja amiért ez nem valósul meg, közben viszont folyamatosan terjeszkedik. Nemrég a Golán fensikot csatolták magukhoz, most pedig Ciszjordániát akarják.

2019. szept. 11. 14:58
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

"Inkább azon kéne gondolkodni, hogy eleve mit keres ott egy gyerek?"


Nem azzal van bajod hogy izraeli katonák agyonlődösik a palesztin gyerekeket hanem hogy mit keresnek ott gyerekek? És azt mondod nem vagy náci?

2019. szept. 13. 15:19
 22/34 anonim ***** válasza:
37%
# 21 Szóval ha azt gondolom, hogy egy gyereknek semmi keresnivalója olyan helyen ahol lövöldözés zajlik vagy ahol tankok és katonák vannak, és a szüleit hibáztatom amiért hagyták a gyereket egyáltalán oda menni és kövekkel dobálni állig felfegyverzett katonákat, akkor náci vagyok?
2019. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

"Nem lehet kritizálni Izraelt? Ti mit képzeltek magatokról?"

Szerintem ezt kérdezd meg a béke Nobel díjas Dr Dr Martin Luther King Jr-tól.

Én csak õt idéztem.

2019. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

"hogy izraeli katonák agyonlődösik a palesztin gyerekeket"

Biztos, hogy pontosak az infoid? Nem vagy kissé elõítéletes?

Ami meg a nácikat illeti, velük a gázai és nyugati parti arabok rokonszenveznek, a 2.vh idején a volt jeruzsálemi fõmufti ajánlott neki szövetséget. (De lesz..ták, mert a náciknak jeruzsálemi fõmufti is csak egy "koszos arab" volt, akárcsak Neked, kérdezõ.)

2019. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
34%
Hajrá Izrael!
2019. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
35%

Ez a " gyerekeket gyilkolo izraeli katona " mar egy regi elegge lejaratott dolog, mar azok az arabok sem nagyon hasznaljak mar akik elkezdtek az egesz hisztit egyidoben


"pallywood" sem a regi, uj otlettel nem jottek elo regota az arabok. Amiota az izraeleiek alltal brutalisan megolt artatlan palesztin leesett a ravatalrol es utana felugrott es visszafekudt, valahogy hitelet vesztette az egesz pallywood.


De nem volt egy rossz probalkozas, elismerem :)

2019. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 tgt ***** válasza:

"189 palesztint gyilkoltak meg tavaly március és december 31. között a gázai határnál, 9204-en megsebesültek, a BBC által idézett ENSZ emberi jogi vizsgálat szerint felmerült, hogy az izraeli katonák háborús bűncselekményt követtek el. Szerintük feltételezhető, hogy az izraeli mesterlövészek válogatás nélkül lőttek gyerekekre, orvosokra és újságírókra is, holott azok tisztán felismerhetőek voltak."


[link]

2019. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

"Szóval ha azt gondolom, hogy egy gyereknek semmi keresnivalója olyan helyen ahol lövöldözés zajlik vagy ahol tankok és katonák vannak, és a szüleit hibáztatom amiért hagyták a gyereket egyáltalán oda menni és kövekkel dobálni állig felfegyverzett katonákat, akkor náci vagyok?"


Nyilván gyereknek semmi keresnivalója ott de most nem ez a kérdés hanem az, izraeli katonák miért lövik agyon őket. És ne próbáld meg úgy beállítani mintha véletlenül lőtték volna le a gyerekeket. Szándékosan a fejükre céloztak. Erre az volt a magyarázat izraeli részről hogy a lábukra céloztak csak legugoltak ezért érte őket fejlövés. Mocskos nácik.

2019. szept. 13. 21:01
 29/34 A kérdező kommentje:

"Szerintem ezt kérdezd meg a béke Nobel díjas Dr Dr Martin Luther King Jr-tól.

Én csak õt idéztem."


Teszek rá ki mondta. Lehet fogalma sem volt arról hogy Izrael egy terrorállam. Ha pedig tudta, akkor gyilkosokat védett.



"Biztos, hogy pontosak az infoid? Nem vagy kissé elõítéletes?"


A statisztikák nem hazudnak. Gyerekgyilkosokat védesz.



"Ami meg a nácikat illeti, velük a gázai és nyugati parti arabok rokonszenveznek, a 2.vh idején a volt jeruzsálemi fõmufti ajánlott neki szövetséget. (De lesz..ták, mert a náciknak jeruzsálemi fõmufti is csak egy "koszos arab" volt, akárcsak Neked, kérdezõ.)"


Bizonyára a zsidók akkor is úgy bántak a palesztinokkal mint ma. A hozzászólásaitok bizonyítják, semmivel sem vagytok különbek a náciknál így nem tudom mi a problémád velük. Annyi hogy ők zsidókat gyilkoltak, ti meg palesztinokat.



"Ez a " gyerekeket gyilkolo izraeli katona " mar egy regi elegge lejaratott dolog, mar azok az arabok sem nagyon hasznaljak mar akik elkezdtek az egesz hisztit egyidoben "


Ezzel a szánalmas szöveggel csak undort váltasz ki az emberekből. Sok oldal lehozza az áldozatok számát, életkorát. Palesztin áldozatok között rengeteg a gyerek. Ez például egy elhíresült eset. Ahed Tamimi unokatestvérét izraeli katonák lőtték fejbe közvetlen közelről.


[link]

2019. szept. 13. 21:15
 30/34 anonim ***** válasza:
35%

Kerdezo

Az ilyen kommentarjaid biztosan nagy sikert arattak egyidoben a Jobbik gyuleseken. Talan meg meg is tapsoltak erte.

Ha tenyleg tisztaban lennel azzal hogy milyen az arabokon ert tenyleges Izrael alltal okozott serelem es az egyszeru hetkoznapi ciganykodas kozotti arany nem irnal ilyeneket.

2019. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!