Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak én unom már ezt a Brexit-...

Csak én unom már ezt a Brexit-témát?

Figyelt kérdés

[link]


Most már olyan ez az egész, mint egy cirkusz. Előbb találja fel öreganyám a bukófrekvenciás félhomány-tizedelőt, mint ahogy a britek kilépnek az EU-ból. Mire jó eza cécó?

Az a sanda gyanúm, hogy igazából a befolyásosabb EU szkeptikus politikusok közül sem akart senki sem brexitet, ez csak egy populista maszlag volt, amivel túllőttek a célon és most próbálják púderezni azt a nagy rakás kakit, ami az eredménye lett.



2019. okt. 25. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is unom, pedig én itt Angliában lakom..
2019. okt. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Ha unod, akkor minek bökdösöl brexites cikkekre és minek írsz ki róla kérdést? Nézz inkább macskás videókat, menj sétálni, olvass könyvet stb.


Most jó ez neked?

2019. okt. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én már az egész politikai vergődést unom. Inkább pecálni fogok jövőre
2019. okt. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem unom, szeretem a hosszú előjátékot mielőtt az aktus megtörténik. :)
2019. okt. 26. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt angliában működik a demokrácia nagyon jól látszik a brexit cécón. A társadalom épp úgy megosztott mint a parlament. Múlt héten például komoly parázsviták zajlottak, míg eközben valahol Kelet-Európában egymás kezébõl rángatták ki a politikusok a plakátokat. Na az a vicc, nem a brexit.
2019. okt. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Itt angliában működik a demokrácia nagyon jól látszik a brexit cécón. A társadalom épp úgy megosztott mint a parlament. Múlt héten például komoly parázsviták zajlottak, míg eközben valahol Kelet-Európában egymás kezébõl rángatták ki a politikusok a plakátokat. Na az a vicc, nem a brexit."


Természetesen röhejes ami nálunk megy politikai téren, de szerintem ez ami a brexit körül zajlik, szintén a demokrácia megcsúfolása. Megtörtént a népszavazás? Meg. Győzött a kilépést támogató oldal? Igen. Akkor mi a fészkes fene van? Most mégsem tűnik olyan pozitív gondolatnak, ahogy neki kéne állni, szóval akkor inkább húzzuk a végtelenségig és sose lépjünk ki! Hát ez aztán a működő demokrácia :D

2019. okt. 26. 09:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez van amikor azt hiszed egy ilyen szavazást nem kell manipulálnod, erre meg olyanok is szavaznak akinek más a véleménye.. ezt elcseszték, de nagyon, tudják jól, nem így akarták. Média meg nem tehette meg, hogy legalább pár napog mondja azt, hogy megbukott a szavazás, marad minden, nincs kilépés. Így jártak, máskor mások is majd figyelnek.
2019. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ők sem akarnak kilépni, ezért húzzák, halasszák. Ha akarnak, már tavasszal ki tudtak volna lépni, nem akartak. Ahogy nyáron és most októberben sem akartak.
2019. okt. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!