Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Trump bukik, lehet hogy...

Ha Trump bukik, lehet hogy bevezet Amerika egy ésszerűbb bevándorlási rendszert?

Figyelt kérdés

Most kb. esélytelen kijutni.


Később szerintetek csinálnak majd valami pontrendszert mint Kanada vagy Ausztrália?



2019. dec. 3. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Nem az elnök dönt a legtöbb kérdésben. Ő inkább csak kirakat.

2019. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát azt én is tudom, hogy kirakat.

De más választások is lesznek gondolom. Szenátus/képviselőház stb.


Így együtt meg már létrejöhet egy politikai akarat a változásra.

2019. dec. 3. 23:54
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Trump valószínűleg nem bukik, a hivatalba lépése óta áskálódnak ellene és mivel koholmány volt eddig minden, fel is sültek. Most is azért áskálódnak, mert egy választáson, tisztessédes úton tudják, hogy nem tudják megverni.


A bevándorlási rendszerük pedig nem ésszerűtlen.

2019. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Trumpisták kíméljenek!

Köszi!

2019. dec. 4. 15:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Trump előtt egyszerű volt? Sose lesz. Ha nemzetközileg elismert szakember leszel valamiben, akkor több esélyed lesz, hajts rá arra. Mosogatni ott van nekik a saját hátországuk.
2019. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem mosogatni terveztem.

Jó szakember vagyok, megvan a pontom Ausztráliába és Kanadába is, hogy Permanent Resident legyek. (Ha akarok.)


De engem pont az USA érdekelne, csak az meg nem csinál ilyen pontalapú rendszert.

2019. dec. 4. 16:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Habár a dikmánoknak jól jönne, nem csak kanadában lehetne csencsizni.
2019. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem lesz konyebb.

Van igy is eleg bevandorlo, nem kell pontrendszer.

Eloszoris meg kellene szuntetni a szuletes utan jaro allampolgarsagot, megerositeni a mexikoi hatart es kitoloncolni az illegalisokat csaladostol.

Ha ezek megvalosulnanak es mukodnenek akkor szerintem lehetne egy igazsagos bevandorlasi rendszer mert a mostani az olyan hogy a mexikoiak, delameikaiak ozonlenek illegalisan, a legalisokat meg szivatjak mert attol tartanak hogy csalassal akarnak letelepedni.

2019. dec. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Jó szakember vagyok"

Azt hiszem, van némi félreértés az értelmezésben, én a jó szakembert nem arra a szintre használtam, akinek megvan a szakmunkás bizonyítványa, és felismeri a szakmához szükséges szerszámok nagy részét, netán magabiztosan tudja tízféle autóról, hogyan kell leszedni a generátort, hanem aki már nemzetközileg elismert tudós, nemzetközileg elismert lapokba publikáló tanár, szakíró, feltaláló, szóval ilyesmi.

2019. dec. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Te ostobább vagy mint amilyenre számítottam.


Két mesterdiplomám van üzleti területen. Egyik egy belga a másik egy francia egyetemről.

4 nyelven beszélek tárgyalási szinten.

4 év üzleti szakmai tapasztalatom van. (Brüsszelben dolgoztam az egyetemek után.)


Ez azért elég jónak számít Európában.

Továbbra is fenntartom, hogy jó szakember vagyok. Ha tetszik neked, ha nem.


(KU Leuven és Dauphine-Paris)

2019. dec. 5. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!