Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Gal Gadotnak lenne esélye...

Gal Gadotnak lenne esélye vagy lehetősége Izrael vezetőjévé válni?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy amellett hogy nagyon sikeres, népszerű és közkedvelt színésznő, amellett elég karakán és teljes mellszélességgel kiáll hazája és népe ügye mellett, valamint katona is volt ami szintén jó pont. A népszerűségét, múltját és hazája iránti odaadását kihasználva ő lehetne miniszterelnök vagy hasonló Izrael élén? Engedné egyáltalán az alkotmány? Ha igen, alkalmas lenne rá?

2019. dec. 9. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Csak akkor, ha a palesztinok gyilkolását ő sem hagyná abba.
2019. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Israelben csak a Golda Meir kinezetu noknek van eselyuk a miniszterelnoki poziciora
2019. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Wander Wumen majd pofánveri, aki nem rá szavaz.
2019. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehetséges, amerikában is lettek színészből elnökök, miért ne lehetne izraelben? Azonban nekem nem tűnik úgy hogy politikai ambíciói lennének a művésznőnek
2019. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Andy Vajnának lett volna esélye magyar miniszterelnökké válni? Na ugye.


"valamint katona is volt ami szintén jó pont"

Izraelben mindenki sorköteles, csak mondom.


" A népszerűségét, múltját és hazája iránti odaadását kihasználva"

Mi lenne ha egy adott ország élére inkább a hozzáértését kihasználva jutna el valaki? Vagy én vagyok túl naiv és idealista? Nem a celebek között kéne keresgélni mert az egy rohadt nagy zsákbamacska. Csak mert pl. az amerikai politikai elit olyan hihetetlen mélyre süllyedt hogy egy narcisztikus ingatlanmágnás képes nyerni az elnökválasztáson még nem kéne máshol is eljátszani ezt. Amikor a Puzsér meg a Berki is indult a polgármesterválasztáson akkor is forgattam a szemeimet. Az egyáltalán nem lenne szabad mérvadó legyen hogy valaki jó színész, producer, valóságshow-szereplő, filmkritikus vagy csak annyit képes hitvány módon felmutatni hogy a heréit vasalták kamerák előtt.

2019. dec. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"valamint katona is volt ami szintén jó pont."


Azt ugye tudod, hogy Izraelben általános sorkötelezettség van érvényben, ami a nőkre is kiterjed? Szóval minden izraeli nő katona vagy voltkatona.

2020. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én bírom, mellesleg okos nő is és jó üzlet asszony is. Tudta, hogy modellkedést 30-as éveiben már abba kell hagynia, ezért áttért a filmezésre, ami szintén bejött neki.
2020. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez legfeljebb akkor működne, ha politizálna is....


De nem teszi. És okosan döntött..


Attól, hogy valaki népszerű, még nem biztos, hogy egy országot tudna vezetni.


Persze, attól függ, hogy mennyire jön rá arra, hogy mit akar a birka népe hallani, és ha azt adja, akkor istenítik, mindegy mihez ért.


Hitler nem volt különösebben sem iskolázott, sem művelt, de zseniális szónok volt és tudta, mit akar a német nép hallani, így azt mondta...

Egy ország halt volna meg érte.... egy ideig. Aztán persze a Wermacht is rájött, hogy mi értelme van az egésznek...


Trump is azért lehetett elnök, mert tudta mit akar az amerikai nép és azt adta.

2023. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha Zelenszkijből is elnök lett, akkor belőle is lehet.
2023. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!