Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU mely tagállamaiban...

Az EU mely tagállamaiban szokás a választások előtt krumplit osztani a több szavazat reményében?

Figyelt kérdés

2019. dec. 30. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Szabad a gazda.

Mondjuk én csak Magyarországon szoktam szavazni, és sose kaptam érte krumplit, de majd te megmondod a frankót.

2019. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem szokás. Jóléti államokban nem vesztegetnek meg alapvető élelmiszerrel, hiszen arra van pénze a lakosoknak. De mondok durvábbat: még a választási rendszert sem kell átalakítani, hogy 49%-nyi szavazat 2/3-os többséggel legyen egyenlő.
2019. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Nekem kolbászt adtak, azóta is kolbászból van a kerítés!
2019. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

# 3

hát téged jól átvertek nem kolbász az, hanem lóf...

2019. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Rajtunk kívül sehol máshol nem osztanak ételt Európában. Én úgy tudom, hogy ilyet Afrikában meg hasonló nagyon szegény helyeken csinálnak. Ja meg nálunk, mert itt rengeteg a szegény.
2019. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!