Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Donald trump miért indul 74...

Donald trump miért indul 74 évesen is az elnök választáson?

Figyelt kérdés

Igyis a legoregebb, addigra majdnem 80 lesz, és egy 80 körüli ember már sokszor nem épp beszamithato.

Igazából az Iráni tábornok likvidálása sem beszamithatosagrol árulkodik.



2020. jan. 6. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Bernie Sanders 78, Joe Biden 77 éves, és mindketten demokrata elnökjelöltek, úgyhogy náluk is meg lehetne ezt kérdezni. Szerintem nincs amúgy baj ezzel, van olyan ember, aki akár 75 évesen is jobb állapotban van, mint sok 40-50 éves..


Trump meg ha nem beszámítható(nem tudom :D) az szerintem nem a kora miatt van, ő nagyjából mindig ilyen volt.

2020. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Bernie Sanders-t támogatom ő pedig már 78 éves. Aggódom is miatta kicsit, de nem az esze, hanem a szíve miatt (orvosi értelemben).

Az életkor tényleg csak egy évszám, ha a józan észről és döntésképességről van szó.

2020. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akár szereted, akár nem, azt meg kell hagyni, hogy a korához képest nagyon jól tartja magát!
2020. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne ereje teljében, a pártja nem őt indítaná.
2020. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bennem inkább az merül fel,mi visz rá valaki 70 felett,hogy egy ilyen pozíciót betöltsön.


Ilyenkor már hátra kellene dőlni és élvezni az életet.

Szerintem az ilyen emberek annyira egoisták,hogy az öregedéssel is dacolnak.

2020. jan. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!