Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon milyen lenne ha Németors...

Prométeum kérdése:

Vajon milyen lenne ha Németország-ba, és Franciaországba Tábornok kancellár, és köztársasági elnök lenne? Milyen hatással lenne az Európai Unióra, és a migrációra?

Figyelt kérdés
Szerintem végre,rend fegyelem lenne,véget érne a liberális demokráciára,és a hadiipar,a mesterséges inteligencia is fejlődhetne,és a migrációnak vége lenne.

#demokrácia #migráció #hadiipar #Tábornok Német Kancellár #Tábornok Francia elnök
2020. jan. 19. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól írod. Pont ilyen lenne.
2020. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molyember ***** válasza:
100%
Az írásod alapján olyan tíz éves lehetsz, szóval semmi baj, innen még lesz időd fejlődni. De amúgy igazad van, rend legyen és fegyelem, meg sorkatonaság, meg erőskezű vezető, halálbüntetés, ilyesmik, mert ettől aztán jólét lesz, meg boldogság, mint az köztudott.
2020. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem 30 leszek,csak anarchista vagyok.
2020. jan. 19. 16:42
 4/5 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
Amit kívánsz, az pont az ellentettje az anarchizmusnak. Az anarchista ugyanis elutasítja az emberek uralmát más emberek felett, bármiféle társadalmi hierarchiát.
2020. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok akkor fogalmazunk úgy, hogy a multikultutit,és a Liberális demokráciát nem szerettem "populizmus" párti vagyok és a félprezidenciális köztársaság,illetve egy Eurázsiai Unióval mindenki jobban járna,de addigra már Putyin helyét is valaki más veszi át.
2020. jan. 20. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!