Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mit jelez az,...

Szerintetek mit jelez az, hogy egyre több cikk jelenik meg arról, hogy az Észak-Amerikában és Európában élő embereknek lehet el kellene kezdeniük bogarakat enni?

Figyelt kérdés
Szerintem azt jelzi, hogy rossz idők jönnek. Próbálják bemagyarázni az embereknek, hogy máshol nem azért esznek bogarakat, mert nincs lehetőségük húst enni.

2020. jan. 24. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Nem vagyok oda a húsért, bogarakat nem ennék...


Akkor maradunk a zöldség gyümölcs és magoknál, ókórban is ezt ették, jobb is volt minden.

2020. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Az oktatás szinvonalának drasztikus esését jelzi, ugyanis épeszű ember nem próbálja rábeszélni embertársait a moslékevésre.
2020. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
#2 A te hozzászólásod meg a beszűkült látóteret jelzi.
2020. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 meszike91 ***** válasza:
94%

Azt jelzi hogy a húsipar fenntarthatatlan és tapogatóznak az alternatív megoldások irányába.


Én előbb lennék vega, mint bogárevő.

2020. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Eddig is ettük a bogarak hányadékát (mézet), miért ne ennénk bogarakat is?
2020. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyiban biztos lehetsz ha bogarat eszel azt kapod amit amit látsz(bár lehet hogy már a csótány is hamis)
2020. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amúgy viccet félre téve tényleg sok fehérje van benne de semmi más. Biztos lesz egyként eszement hogy kitalálja hogy csak bogarakat fog majd enni és szépen belehal a fehérje mérgezésbe (igen ilyen is van)
2020. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az entomofágia egyes kultúrákban teljesen hétköznapinak számít, és nem úgy működik hogy kiszedik a kövek alól a rovarokat és bekapják, helyette megfőzik vagy sütik őket, fűszereket adnak hozzá, stb.

Nincs káros hatása az egészségre. Mondjuk a brokkolinak sincs, de attól még nem akarok azt enni.

Figyelembe véve a túlnépesedést, a környezet változást, elképzelhetőnek tartom, hogy egyszer rákényszerülünk hogy az étrendünk részévé tegyük a bogarakat, a már részét képező zöldségek, húsok és más élelmiszerek mellett.

2020. jan. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Neurotech ***** válasza:
Egyik testépítő csinált egy videót, hogy sáskákat evett, mert sok benne a fehérje. Azt mondjuk kipróbálnám, csak lusta vagyok utánanézni.
2020. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szárított rovarokat emberi fogyasztásra eddig is lehetett kapni, bár ami minőségibb az drágább is, szóval a hús még mindig jobban megéri. Én ettem, szerintem tök finom volt, de jól nem laksz tőle az biztos.

De ami most eszembe jut erről először, az az, hogy minden ablakkeretben Magyarországon van most is minimum 5 poloska. Az már kész lakoma... :D

2020. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!