Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A konzervatívokat miért...

A konzervatívokat miért zavarja, hogy az afrikai, ázsiai migránsok az őshazájuk mintájára alakítják át Európát?

Figyelt kérdés

Az hogy Európa városai (pl. Párizs, Marseille, Birmingham, Göteborg) átalakulnak, természetes következménye a migrációnak, demográfiai, etnikai változásoknak.

Korábban, amikor Európa volt a nagy migrációs kibocsátó, az európai migránsok is átformálták új hazájukat. Észak-Amerika, Dél-Amerika, Új-Zéland is sok szempontból európaias jelleget kaptak.

Vagy elég csak megnézni például Algéria, Tunézia északi-részét, ami a 19-20. században Dél-Franciaország mintájára alakult át, manapság pedig Dél-Franciaországra (pl. Marseille) van nagy hatással az algériai, tunéziai, nyugat-afrikai bevándorlás, ottani kultúra, életmód. Így lassan eltűnnek a korábbi különbségek, összeér a Földközi-tenger két oldala.



2020. febr. 5. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
mert konzervagyúak
2020. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon nevezném magam konzervatívnak, még is zavar.Most akkor mivan?
2020. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem zavarna, ha elmegyek hozzád vendégségbe, és átalakítom a lakásodat az én ízlésem szerint????
2020. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted?
2020. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 cro-minyon ***** válasza:
100%
Mert nem az európai tradíciókat követné ez. A nem gyarmattartók esetében teljesen jogos elvárás ez.
2020. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ezért kell történelmet tanulni.

Akkor nem kérdeznél ilyen hülyeséget, hogy na, vajon miért is zavarta az indiánokat hogy jöttek az európai migránsok és átrendezték az őshazájuk mintájára Amerikát.

Miért zavar minket? Mert nem akarunk úgy járni mint az indiánok.

Ha te akarsz, akkor nyugodj békében! De azért remélem már ébredeznek mindenhol az agymosás ellenére és megvédik amit még lehet.

2020. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok konzervatív, sokkal inkább a modern európai szabadelvűség és légkör miatt aggódnék, ha már mindenképpen aggódni kell valamin.


Jelenleg az európai kultúrkör(ebbe USA, Kanada, Ausztrália stb. illetve Oroszország és valamilyen szinten Latin-Amerika is beletartozik) biztosítja az egyéni szabadságot a legnagyobb mértékben. Ami engem illet se robotként élő távol-keletiként sem pedig vallásnak és tradícioknak élő muszlimként/hinduként/más egyéb vallásúként nem tudnám elképzelni magam.

A női egyenjogúság, elfogadás, szabad választási lehetőségek, véleményszabadság és hasonlók jelentik nekem leginkább az európaiságot. Ezek nemsok helyen magától értetődő dolgok valljuk be.


Az eliszlámosodás a kereszténységen kívül ugyanis, erre is potenciális veszélyt jelenthet. Persze a szélsőséges, agyamentebb liberalizmus szintén veszélyes lehet ezekre az értékekre hosszú távon, szóval jó lenne maradni az Arany középútnál én azt mondom.

2020. febr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Egyértelműen troll kérdés.
2020. febr. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert a mi konzervatívizmusunk a láng továbbadása, az övéké meg a talált társadalmak felégetése.

Remélem nem fogod megtapasztalni a siíta konzervativizmust!

2020. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!