Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az osztrákok is olyan precízek...

Az osztrákok is olyan precízek, mint a németek?

Figyelt kérdés
Vagy ők kevésbé és inkább lezserebbek?

2020. febr. 10. 19:30
 1/9 cro-minyon ***** válasza:
90%
Nem olvastam erről tudományos felmérést. Amúgy nekem az a benyomásom, hogy a sógorok sokkal jobb fejek, lazábbak, nekem szimpatikusabb ország, mint a németek.
2020. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért nagy különbség van közöttük,mondjuk nem mindegy hogy egy német dandár védi a határt,vagy egy osztrák.

Ez csak egy példa.

2020. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hitler osztrák volt!
2020. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Voltak valamikor. Ma már nem.
2020. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Munkaszervezésben ma is kiválóak a németek,ami nem azonos a precizitással.Nagyon jól tudnak szervezni,és csapatban dolgozni is,és viszonylag fegyelmezettek.Náluk a munkaidő az tényleg 4-ig tart,nem megy senki el korábban.Ez fel sem merülhet,nem úgy mint sok Eu-s országban.Az osztrákok is hasonlóak,de azért már más a mentalításuk,bár a munkaidő náluk is szent.
2020. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én Grazban élek és szerintem nem sokban hasonlítanak a németekre. Maximum a bajorokra, de ők Németországon belül kakukktojásnak számítanak.
2020. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Munkaszervezésben ma is kiválóak a németek,ami nem azonos a precizitással."


valóban nem azonos. a munkaszervezésük egyenesen pocsék. elöre képtelenek gondolkodni, ha igen, azt is xarul. mig te már rég látod mi van, addig ö még a szemét dörzsölgetni. ketszer rágnak meg mindent, ha nem többször. plusz: elmondanak neked valamit 3szor, mert azt hiszik hülye vagy, hisz te külföldi vagy. a nejem másfél éve jár Ausbildungra, de azt mondta ilyen lassú szájbarágós tempó ami ott van. a sok hülye agyilag zokni németnek 5ször kell valamit elmondani.


német precizitás? az már csak legenda rég..

2020. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ja: a mai német nem preciz. hanem merev. rugalmasságuk 0. csak szemellenző és a szabályok. ha valami attol eltérő lenne, mar meghalnak.
2020. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

8/8


Latom nektek is kezd felszivodni a lila köd nyugi itt rosszabb sok szempontbol mint otthon.

üdv ausztriabol 🥲👋

2021. szept. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!