Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tervezitek, hogy kiköltöztök...

Tervezitek, hogy kiköltöztök külföldre?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért tervezitek, melyik országba mennétek? Ha nem, akkor mi az oka, hogy maradtok?

2020. febr. 12. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, egyenlőre egyetemre, már offer-t is kaptam, csak az anyagiakat kell kitalálnom, hogy hogyan fedezem...


Egyesült Királyság :)

2020. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert már kiköltöztünk.
2020. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal friss határátkelők vagyunk, 2019 júliusa óta élünk Ausztriában. Nagyon sok a kezdeti nehézség, de mi bizakodóak vagyunk, hogy hosszútávon sokkal jobb lesz itt, mint Magyarországon, ahol a politika totálisan tönkreteszi az országot és magát a nemzetet. Ausztria ilyen szempontból sokkal egészségesebb helynek tűnik.
2020. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tervezzük hát. Habár az egész dzsunijó azon van, hogy nálunk is kalbászból legyen a kerítés,de hát ugye ezt a mesét mi sem vesszük be. Neki occsó keleti kell,ha meg nálunk is jólét lesz, hát ki fog kimenni occsó keletinek?
2020. febr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Igen, én Hollandiába.

Angollal elvileg elég jól lehet boldogulni valamint a szakmám logisztikai ügyintéző mellette van targis jogsim is. Egy kikötői állást néznék de igazából máshol is jó csak fizessenek :D Mondjuk eltudnék képzelni a Heineken cégnél egy melót pl magyarországi contactal, biztos meglepődne aki felveszi a telefont hogy magyarul beszélek nem angolul vagy németül xd

2020. febr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már kiköltöztem több mint 3 éve Németországba. A kezdeti nehézségeken ha túljut az ember (beilleszkedés, honvágy leküzdése, gyakorlatilag egy új élet) akkor sokkal jobb életet élhet mint otthon. Egyelőre minden itteni rémhírrel/álhírrel szemben nekem bejött az itteni élet.
2020. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Dániában szeretnék egyetemre járni a bsc után. Miért? Mert ott van olyan mesterszak ami érdekel, minden egyetemi képzés ingyenes, tiszta a levegő meg minden város. Voltam már ott, nagyon jól éreztem magam, beleszerettem az országba. Talán ottmaradok utána is, talán hazaköltözök, talán más országba megyek
2020. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Befejezem itthon az egyetemet, és lépek is Angliába🤨 Amúgy is elég otthonosan mozgok arrafele, szerintem megéri majd kimennem.
2020. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*🙂
2020. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!