Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz, hogy Harry herceg...

Igaz, hogy Harry herceg Meghan hercegné nyomására döntött úgy, hogy vissza lép a királyi családi szerepétől?

Figyelt kérdés

2020. febr. 14. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Meghan hercegné voltam, sziasztok.

2020. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz.

Szimplán van esze és belátja, hogy mivel az örökösödési sorban előtte van az apja, a testvére és annak gyerekei is, így semmi esélye arra hogy neki kelljen a trónra lépnie. Ezzel szemben tapasztalta - hiszen erről szólt eddig az élete - hogy pontosan ugyanazok a kötelezettségei, ugyanúgy minden percét követi a média, mintha még mindig ő lenne a trónörökös.

Nős, felnőtt ember, akinek nemsokára saját gyerekei is lesznek és nem akarja hogy a királyi cím és hasonlók őket is ugyanúgy korlátozzák. Élni akarja a saját életét végre és nem akarja hogy totál feleslegesen vegzálják ezentúl őket is. Ennyi.

2020. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

2

a "van esze"-vel nem értek egyet.

Ő volt a "spare", a tartalék, erre többszörösen nem felelt meg a születésénél fogva ráruházott felelősségnek. Szégyen hozott a családra, már rég tisztáznia kellett volna, hogy nem tartozik oda.


Én visszavenném a hercegi címet a feleségétől is, nem is adtam volna meg neki.

2020. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz
2020. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk!
2020. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!