Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Yemen én az éhínség ellen...

Yemen én az éhínség ellen melyik szervezet küzd a leginkább, melyik tud a leghatékonyabban élelmiszert szállítani a gyermekeknek legalább?

Figyelt kérdés

2020. márc. 2. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Jemen esetében a legjobb megoldás az egész reménytelen shithole leatomozása lenne.
2020. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vagy nincs gyermeked és nulla az együttérzés az ártatlan éhező kisbabák iránt..

Vagy homokba dugva a fejed távolról könnyű lenne ártalmatlanokat megölni..

Vagy pusztán egy unatkozó fotelkritikus vagy

Akárhogy nézem, te erre a társadalomra csak teher vagy ilyen beteg fejjel.

2020. márc. 2. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:

20:58: pontosan, nulla együttérzéssel vagyok irántuk. Senki sem kényszerítette őket, hogy egész nap katot rágjanak, és mellette a világ egyik legélhetetlenebb szemétdombjává változtassák a területet. És még így is képesek nyakló nélkül szaporodni.

Mellesleg kérdező, te meg egy hippi idealista vagy, amíg pofán nem csap a valóság. Szerintem szedj össze egy zsák konzervkaját, és irány Áden. Vagy Szanaa. Aztán osztogassál, osztogassál!

2020. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a világnak éppenhogy az ilyen Jemen-szerű helyek jelentik a legnagyobb terhet.
2020. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hippi vagyok

Pusztán nem egy megsavanyodott rosszindulatú önző alak..

Nagyon tudod osztani a rosszat másra, de ha a környezetedbe alakul ki egy háború és éhínség, te leszel az első aki elsirja magát és egy gyereket is eltaposna csak hogy neki jusson az étel.

Kár hogy megszülettél, kár hogy az ilyen fajta ott zabál és hízik míg egy jólelkű kisbaba aki nem tehet a szülei hibájáról sírva ehenhal.

Sajnálom hogy ennyire megnyomorított az élet hogy ilyen szörnyeteggé nőttél.

2020. márc. 2. 21:12
 6/7 A kérdező kommentje:

Aki tud értelmes és hasznos választ a kérdésemre, annak szívből örülnék

Ingyen és kéretlen tanácsok nem befolyásolnak.

Koszi.

2020. márc. 2. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Fogamzásgátlót vigyél oda!!
2020. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!