Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Donald Trump mégis hogyan...

Donald Trump mégis hogyan gondolta ezt?

Figyelt kérdés

Nemrég meg akart venni pár millió dollárért egy német céget, ami a koronavirus elleni védőoltást kutatja, és ki is jelentette, hogy azért akarja megvenni, hogy ellenszert gyártsanak a vírus ellen de csak az USA számára!


A kutatóintézet igazgatója természetesen nem fogadta el ezt, de ezzel az akcióval Donald Trump kb egeszségügyileg úgymond hadat üzent az EU-nak, magyarán kit érdekel, ha Európának nem lesz ellenszere, a lényeg, hogy az USA-nak lesz.


Donald Trump tényleg ennyire pszichopata, vagy csak ennyire ostoba, hogy ilyeneket csinál meg mond a nyilvánosság előtt?

Ez még a "meg akarom venni Grönlandot" is túlszárnyalja.



2020. márc. 16. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem miért csodálkozol egy olyan állam viselt dolgain, ami létezése óta így viselkedik, és évente lehetne akár több hasonlót is mondani.
2020. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:
100%
tiszta szerencse hogy nem mi fejlesztettük ki mert akkor már rég eladtuk volna mindenestől.
2020. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
42%

"tiszta szerencse hogy nem mi fejlesztettük ki"


Dehogynem. Miniszterelnök úr mondta a saját szájával.

Jakab Ferenc vezetésével a koronavírus-kutatócsoport.

2020. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd az indiánokat, meg az összes többi demokrácia jegyében megszállt népet.
2020. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Ezt az egész pánikot az ő bankáraink generálták. Most meg hogy esetleg védekezni akarunk, logikus, hogy megpróbál tenni ellene.
2020. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Azt csinálja ami a legjobb az ő országának és nem az érdekli mit gondolnak róla máshol. Ez itt a kommunista Európában hihetetlen, de van ilyen. Másrészt egy média szereplő volt, ezek a dolgok sokmilliárd értékű ingyen reklámot generálnak. Egy zseni, de neked sajnos nem elég barázdált az agyad, hogy ezt felfogd. Csak odáig látsz, hogy huuuu ez botrány biztos hülye én meg okos vagyok. Nem, csak azt hiszed. Senki nem tiltja meg itt az EU-ban sem, hogy a vezetők a saját országaik érdekeit képviseljék, de nem ez történik, mert inkább pezsgőzgetnek, repkednek magángépekkel és jól elvannak a többi hazaárulóval.
2020. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
#6 ha európa kommunista akkor az usa mi? Tele van agymosott idióta emberekkel akik a propagandán nőttek fel hogy amerika milyen jó stb.
2020. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Az rossz dolog, ha valaki szereti az orszagat? Jobb az itteni propaganda, amiben az van beetetve az embereknek, hogy Magyarorszagon minden rossz, kulfoldon minden jo (beutaztam a vilagot es eltem is kulfoldon, nem igy van elarulom).? Es ahelyett, hogy magukban keresnek a hibat, vagy probalnanak javitani. dolgokon, a sok agymosott megy kulfoldre takaritani mert ott haromszor annyit keresnek, de nem jut el a tudatukig, hogy haromszor annyiba is kerul minden?? Amugy ha a szabadsagot nezzuk, a mai napig Amerika a legjobb. Europaban NINCS SZOLASSZABADSAG SE! Kezdjuk ezzel! Angliaban meg tobb nyugati orszagban viszik be az embereket a rendorsegre ‘hate speech-ert’, koszi ezt nem kerem!
2020. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!