Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kolozsváron kb milyen az élet...

Kolozsváron kb milyen az élet egy magyar városhoz képest?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A magyaroknak milyen vagy úgy általánosságban? (elég kevés magyar van már csak, bár egyetem miatt sok fiatal van de "őshonos" sajna egyre kevesebb)


Országos szinten elég fejlett, de még régiós szinten is simán hozza Debrecen szintjét, sőt mivel rengetek IT cég van náluk még lehet kicsit jobbat is.

Szórakozóhelyek vannak dögivel mivel egyetem is van pár, szóval éjszakai élet is van.

Van opera, színház (román/magyar).

Van két jó stadionjuk amikben akár bajnokok ligája meccseket is lehet játszani.

Repterük.


Nem tudom mire gondolsz, egy szimpla nagyváros.

2020. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet oda kerülök ki 1 évre munka miatt és szimplán kíváncsi vagyok milyen pl egy Budapesthez képest :D
2020. márc. 28. 22:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A város magyarok számára is élhető, ezerszer jobb mint volt Funar idejében. Bock alatt lecsökkent a magyarok megverése/megalázása, egyre több román nyit a magyarok felé.
2020. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!