Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik tudnak angolul, mit...

Simon Petrikov kérdése:

Akik tudnak angolul, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]

2020. ápr. 1. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy rengeteg dolog van eltitkolva ezzel a dologgal kaocsolatban, amit okkal nem kötnek az orrunkra. Szerintem jobb is így.
2020. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lencsefőzelék ***** válasza:

1-es: már miért lenne jobb? Teljesen hülyének néznek bennünket.

Csak az első 5 percet néztem meg, de már az is durva, hogy egy olasz kórházat mutatnak egy New York-i tudósításnál. Sejtettem én, hogy színház az egész (világ).

https://www.youtube.com/watch?v=4LoyTff_o-U&t=2229s

2020. ápr. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
miről szól???
2020. ápr. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ha valóban megmondanák, hogy mi is a helyzet valójában, olyan mértékű pánik törne ki a világban, ami hatalmas károkat okozna. Egyébként sem gondolod szerintem komolyan, hogy egy világjárvány valós adatait a civilek orra alá dugják majd... ha ismered a történelmet, tudhatod, hogy soha nem osztottak meg különleges helyzet okozta információt a lakossággal, mindig is eltitkolták, ha nagy volt a baj.

2020. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!