Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azok, akik szerint Románia...

Azok, akik szerint Románia már rég elhúzott mellettünk, így képzelték el a román egészségügyet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2020. ápr. 3. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Románia már rég elhúzott mellettünk az államadósság tekintetében.

[link]

2020. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Arról már nem is szólva, hogy a magyar egészségügyi dolgozók jelentős része Erdélyből érkezett a jobb körülmények és magasabb fizetés miatt.

"Bezzegrománia..." :)

2020. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Románia a napokban feltétel nélkül megadta magát az IMFnek
2020. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Neked fölösleges bármit mondani. Ha te a havat koromnak akarod tekinteni, akkor erről téged senki sem tud lebeszélni. Tartok tőle, nem is akar.
2020. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

#4

Magadban beszélsz?

2020. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 14:09


Ezt nekem mondtad?

2020. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Akik szerint Románia már rég elhúzott mellettetek csőlátásuák. Hagyd békén őket, te is jobban jársz.

Én Erdélyben élek, ismerem az itteni helyzeteket. Bemész a kórházba egy bajjal, kijösz 3-al, ha úgy van...

2020. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Demion ***** válasza:
0%
Azért az sokat elmond a fideszesekről, hogy már annak is örülnek, ha legalább még Romániát előzzük. Meg Bulgáriát. Más ország már nincs mögöttünk az Unióban, úgyhogy annak kell örülni, ami van.
2020. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok Fideszes.

2. Nem örülök annak, hogy máshol rossz, az lenne a legjobb ha mindenhol nagyjából egyformán jó lenne minden. A kérdést inkább csak azért tettem fel, mert úgy tűnik, hogy sokan elfogultak amikor szóbajön ez a téma.

2020. ápr. 3. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!