Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem hiszik el a paleszti...

Miért nem hiszik el a palesztinok, hogy a korona virus veszélye csökken, ha a fenekükön maradnak?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 4. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem igaz. Svédországban és Japánban semmilyen drasztikus intézkedést nem vezettek be a koronavírus ürügyén, és nincsenek az élmezőnyben sem fertőzöttek, sem halottak terén. Olaszországban és Spanyolországban az összes gyár leállt, gyakorlatilag kijárási tilalom van, és már majdnem annyian meghaltak, mint egy átlagos influenzajárvány idején.
2020. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 árokpart ***** válasza:
75%
Miért mi elhisszük?
2020. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem buták.
2020. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#1

[link]


Ugyan akkora népességű ország mint mi a halottak száma sokszorosa a miénknek. Egyetlen szerencséjük hogy kissebb a népsürűség de akkor is rengeteg.


Mellesleg a brittek ugyan így gondolkodtak nézd meg hogy most hogy álnak.

2020. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki meg fog fertozodni, mert csak így alakulhat ki immunitás, vagy védőoltásból, de az 18 hónapig még tuti nem lesz. A svédek annyit csinálnak, hogy 2 hónap alatt lezavarják azt a halálozási számot/arányt, amit a többi ország majd 8 hónap alatt. Cserébe a svédeknek van egy működő gazdasága, és hamar túl lesznek a sokkon. Itthon sem ér lószart sem az idős, krónikus betegeknél a lélegeztető.
2020. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#4 Nem Magyarországhoz hasonlítottam Svédországot, hanem Olaszországhoz és Spanyolországhoz. És Svédországban kb. ugyanakkor jelent meg a vírus, mint Nagy-Britanniában.
2020. ápr. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

árokpartnak

Nem tudom, hogy te elhiszed-e, de ez a lista eléggé beszédes:



[link]

2020. ápr. 5. 09:06
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

A palesztinok egy csomo dologban nem hisznek, mindaddig, mig alaposan porul nem jarnak miatta. Pld. par evig nem tartottak be a kozlekedesi szabalyokat, mert az ugye a zsidok huncutsaga. Aztan egy csomo halalos baleset utan rajottek, hogy talan megis van ertelme.

Most ugyanez a helyzet a korona virus kovretelte szabalyokkal kapcsolatban.

2020. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

japánban akkor is maszkot hordanak, ha allergiások és kesztyűben vannak, illetve betartják a szabályokat ott azért nincs "akkora" baj. Bezzeg a magyar nép 10-vel ment éjszaka is bulizni és láttam hogy valaki házibulit tartott.

Egyszerűen az emberek azt hiszik amit nem látni, az nincs is és ezért kimennek, mert hirtelen naaaagyon kell (mivel elviselhetetlen a család négy fal között) én azt nem értem hogy nálunk is egy család itt ölelkezett egy olyannal aki látványosan köhög és még a totyogós gyereket is odavitték, holott van kertjük is. Az emberek ostobák és ennyi...

2020. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1/9 - Svédországot és Japánt nézzük már meg pár héten belül. Köszi.
2020. ápr. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!