Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Thomas a gőzmozdony egy...

A Thomas a gőzmozdony egy kommunistaszellemű mese?

Figyelt kérdés

Végülis a vonatoknak egy dolguk van benne, hasznosnak lenni! Dolgoznak aztán alszanak a fűtőházban.

Egyetlen örömük a kövér ellenőr(az elvtárs) boldogsága.

HA nem végzik jól a munkájukat akkor a fütőházba kell maradniuk pár napra , míg egy másik mozdony átveszi a nyomvonalukat. Ezután persze olyan depressziósak lesznek , hogy sokkal keményebben dolgoznak és hónapokig nem követnek el mulasztást.

Kedvelik a Kövér ellenőrt mert jó ember, és nem olvasztja be őket nagyobb vétségek esetén sem , pedig csak a hasznát félti.

Így nevelik a következő generációt a kommunizmus eszméire...


2020. máj. 8. 11:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

A Thomas a gőzmozdony egy óvodásoknak készült mese.

Aki megpróbál bármiféle ideológiát belemagyarázni, az megrekedt ezen a szinten. Szerintem ne égesd magad ezzel.

2020. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha te írnál egy mesét, amiben a vonatok élőlények, a te mesédben mit csinálnának? Bukfencet hánynának? Egy mozdony vagy dolgozik, vagy áll, mást nem nagyon tud csinálni. Márpedig ácsorgás közben szerintem halálra unnák magukat.
2020. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hát nem tudom , de ez így olyan snassz. ennél m ég a chuggington pályaudvar is jobb.
2020. máj. 8. 11:17
 4/19 A kérdező kommentje:
és igen a karantén miatt jutott eszembe. homeofficba vagyok a gyerekkel iylenkor toöbbet látom miket néz.
2020. máj. 8. 11:19
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

#4 Akkor légy óvatos és ne engedd hogy Barbit nézzenek a közeledben, vagy teletabbikat! Ha ott vagy, akkor kapcsolj nekik valamelyik természettudományos csatornára inkább!

De javaslom értsd meg, hogy ezek GYEREKmesék, NEM neked készültek!

2020. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

mivel fiú ezét nem félek attól hogy Barbiet fog nézni:D

Amúgy nem negedem egyedül tvzni.

jó hogy a mese a gyereknek készült , de bármikor lehet benne olyan jelenet ami miatt kérdez vagy megzavarodi stb.

2020. máj. 8. 11:25
 7/19 A kérdező kommentje:
megzavarodik
2020. máj. 8. 11:25
 8/19 A kérdező kommentje:

lehet munkaköri ártalom. de folyton jár az agyam. szerintem egy felnőtt is sokat tanulhat a mesékből csak másként..

csak elgondolkodtam hogy nem -e így nevelik szolgalelkűvé a gyerekeket. aztán ez ragad meg a tudatalattiban később.

és így lesz a sok irányitott gyári munkás.

NYilván az oktatásis számít , de fontos a jó alap.

2020. máj. 8. 11:31
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

#8 Ne fokozd! Inkább csinálj mást. Te hülye lettél attól mert Tom és Jerryt néztél, amiben a fekete cseléd még tramplinak van rajzolva aki kiszolgálja a fehér embereket? Elhitted hogy át lehet szaladni a falon, szép, ember formájú lyukat ütve, vagy hogy lehet boling golyóval dobálózni? Neked megártott az amit gyerekkorodban rajzfilmként láttál?

Bár ha folytatod, akkor gyanús lesz, hogy igen.

2020. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
tudom hogy trollkérdés de akkor is beteg vagy hogy egyáltalán eszedbe jutnak ilyesmik
2020. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!