Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Európai liberális szempontból...

Európai liberális szempontból Julia Timosenko milyen politikus? Referenciaerték mondjuk Orbán inkabb negatív szereplő, Macron vagy Merkel pozitív.

Figyelt kérdés
Ugyanez érdekelne oroszbarát szemszögből is.

2020. máj. 13. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Oroszbarát szempontból kiváló.

Ha csak úgy általában nézed jelentéktelen.

2020. máj. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem írok itt neked szempontokat. Az a nő egy pénzéhes szörnyeteg. Nagyon jó színésznő, remek színészi készségekkel. Oda bújik, ahonnan hasznot lát, pont lesz@rja, hogy milyen párt. Ukrajnában minden ütődött, börtöntöltelék sorolhatnám politikus és elnök lehet, ha gazdag, van háttere. Mindegyik lop, de annyit, hogy elképzelni sem tudod. Pofátlanul. Ez a riherongy is rendesen fosztogatott. Ukrajnában élek, tudom mit beszélek. Az egyetlen ami nem számít, az az emberi élet.
2020. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na épp ez a baj, hogy ott élsz, így nem kaptam választ a kérdésemre. Nem tudtam kideríteni, hogy az EU szemszögéből ő most barát, semleges, vagy ellenség. Illetve hogy az őt megelőző vezetés minek számított. Persze, hogy minden politikus lop, itt sincs ez másként. Nem jó, de ez van. De itt tudjuk, hogy Orbán kb egy megtűrt szar az EU-n belül. Földrajzi Európát nézve még nem olyan rossz, mint mondjuk most az a balfék Lukasenko, de már-már majdnem. El tudjuk helyezni egy képzeletbeli egyenesen, a negatív tartományban. De hol áll Timosenko? Ő most barát vagy ellenség? És próbálj meg nem úgy válaszolni, hogy akik Ukrajnában élnek, azoknak mi, hanem az EU mit gondol róla.
2020. szept. 2. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!