Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Bill Gates...

Mi a véleményetek Bill Gates Ted-es "alakításáról" (elszólásárol?

Figyelt kérdés

Ez nagyon gáz...😡🤮


[link]



#Bill Gates #Gavi #gyógysymzer
2020. máj. 21. 09:41
A kérdező szavazást indított:
Nem értek vele egyet. 😡🤮
Billnek igaza van
12 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek vele egyet, mert sajnos rohadtul nem úgy néz ki, hogy csökkenne a világ népessége.

Egyébként nincs itt semmi elszólás, aki ugye nem netes konteós videókból tájékozódik az tudja, hogy az életszínvonal emelés, az egészségügyi eljárások javítása, a várható élettartam növekedése általában születésszám csökkenést okoz, ez a demográfiai átmenet elmélete, nézz utána.

2020. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem erregondoltam..írok pmet.
2020. máj. 21. 09:50
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Támogatom a populációcsökkentést.
2020. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Ez egy TROLLKÉRDÉS!
2020. máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Jajj, ha a konteósok értelmesebb dolgokkal töltenék az idejüket, már előrébb lenne a világ...

Ahogy az egyes is írja. Lásd a fejlett világ: ahogy elterjedtek a vakcinák, a biztonságos szülés, születés, a gyerekek megélik a felnőttkort, nem halnak bele betegségekbe, stb. csökkent a születések száma. Rengeteg statisztika van arról, hogyan csökkent az utóbbi évtizedekben és évszázadokban a születések száma ahogyan fejlődött egy-egy ország.

Ha esetleg nekem is privát üzetnetet akarnál írni, ne fáradj, ha valami hozzáfűzendőd van, ide írd, privát üzenetet nem olvasok.

2020. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

én azt üzenem Bill Gatesnek, hogy ritka szar munkát végez! A világ népessége átlag 12 évente egy milliárddal nő. A túlnépesedés a világunk legkomolyabb problémája.

Privátot én sem kérek, nem pszichiáternek tanutam.

2020. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

5-ös! Akkor közkívánatra, már az első mondat üt!


"Nincs túlnépesedés ez egy kamu a deep state részéről.


Bill kifejti, hogy az oltásaival nem lineárisan fog növekedni a népesség, hanem 1-2%al...


De most megszólalt "kedves" nejével Melindával van egy alapítványuk is, hogy minden embert be kell oltani a vájruszra hivatkozva...


Ebben is van videó(nem vágott)


[link]


-a mindenszós kamublogot látva érlelődik bennem a gondolat, amit írtam is, hogy ez egy trollkérdés

2020. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy a "bátor" a színes keresztényellenes globalista tisztavérûek(tehát nem a "keresztény nacionalista képzôdmények" Billel értenek egyet.
2020. máj. 21. 10:25
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Ebbe semmi elszólás sincsen. Európában már látható volt, hogy milyen eredményeket okoz hosszútávon az egészségügyi fejlődés.
2020. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nektek minden kamublognak szàmít, ami konzervatív.


Nektek a HVG, Index CNN a kedvenc..

2020. máj. 21. 10:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!