Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Brazília, Argentína miért nem...

Brazília, Argentína miért nem követték Venezuelát, Bolíviát az utóbbi 10-20 évben a szocializmus építésben?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a társadalom, politika ezekben az országokban is baloldali beállítottságú, szimpatizálnak a szocializmussal.

2020. máj. 23. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
mert az esőerdők kiirtására kell koncentrálniuk, főleg most, hogy a koronavírus eltereli az emberek figyelmét, addigra talán sikerül letarolni az egészet
2020. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van, érthetetlen, hogy nem értékelték a Venezuelában elért szép sikereket.
2020. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Argentínában éltem egy ideig munka miatt és azért azt a gazdaságot sem kell félteni

Kb pár évente majdnem csődbe mennek és nagy az infláció

Dél-Amerika azon kevés helyek egyike ahonnan folyamatosan visszavágytam Magyarországra :D

2020. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

16:18: ebben teljesen igazad van. Argentina napokra van a kilencedik államcsődjétől.

Ebben az a nagyon szomorú, hogy a XX. század elején még a világ egyik leggazdagabb országa volt. Onnan küzdötték le magukat a populista gazdaságpolitikájukkal a mai szintre. És soha nem is lesz más, a struktúraátalakító intézkedéseket senki sem fogja bevállalni, mert nem választják újra.

2020. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

4-es ne is mondd,van pár barátom onnan :C

Nagyon durva mennyire megy ott a szabadrablás,amiket ott tapasztaltam ahhoz képest Magyarországon kb nincs is korrupció,mondom én ott kezdtem el értékelni azt,hogy Európába születtem


Argentína amúgy határozottan jobb sorsra érdemes és meg is lenne hozzá a képességük viszont a politikai elit és az emberek hozzáállása sokszor még az afrikai országokét is túlszárnyalja pl sokszor hallottam átlagemberektől,hogy nincs semmi baj a korrupcióval mert ők is ezt csinálnák ha ott lennének meg aznap kell elkölteni a pénzt,basszuskulcs ilyen mentalitással nem is lesz sokkal jobb soha...

2020. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!