Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A koronavírus egy biofegyverek...

A koronavírus egy biofegyverekkel végzett hadgyakorlat Mike Pompeo szerint ? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Először is szeretném leszögezni nem vagyok sem konteo hívő, sem pedig rémhírterjesztő. Ajánlották FB-on a figyelmembe ezt a videot, amiben egy egykori Szabad Európa rádiós műsorvezető nyomozza ki a koronavírus körüli anomáliákat. Én nem tudom eldönteni mennyiben igaz ez, ezért kérek forrást vagy a te véleményed hozzá.


Drábik János a videoban azt magyarázza, hogy Mike Pompeo U.S.A külügyminiszter közölte Trumppal, aki az elnök, hogy a koronavírus járvány egy "biofegyverekkel végzett hadgyakorlat". Amire Trump azt válaszolja, hogy jó lett volna, ha őt erről tájékoztatják. Drábik azt mondja, hogy látta a videot. Megvan ez a beszélgetés videon. Ő maga látta ezt. Nekem nincsen olyan nyelvtudásom, ahol az egyébként is szavakat elharapó amcsik makogását megérteném. Viszont nagyon érdekelne a video. Szeretném ezt saját szememmel látni. Meg tudnád mutatni ezt a videot?


Drábik nem hazudik. Komoly ember ; dr, a szabad európa rádió műsorvezetője volt, ma is könyveket ír, folyóíratokban publikál, én még hazugságot nem hallottam a szájából. A videoban több hónapos kutatóanyagának esszenciája van benne. Elmondja, hogy a koronavírus a kutatók szerint egy géntechnológiával kifejlesztett biofegyver. Láttam én is a Harwardi kutatót amikor ezt mondja. Ezt a videot még nem törölték a netről. Azt is magyarázza Drábik, hogy tudja igazolni hogy permetezték a vírust. Ez elég meredeken hangzik egy átlagembernek azért. Szerinte csak így juthatott el országhatárokat megkerülve egy egy orzágba ahol gócpont lett. ez is elég érdekes, hiszen a középkori járványok lineárisan terjedtek a távolság függvényében, nem ugráltak, mint sakkfigura az asztalon.


Az egész videot kell egyben látni, hogy az ember megértse az egészet összefüggéseiben. A konkrét rész Pomeoról 56-nál vezeti fel https://www.youtube.com/watch?v=ZoCMndMRQ30&t=78s



2020. máj. 30. 16:37
A kérdező szavazást indított:
A koronavírus valószínűbb, hogy egy mesterséges eredetű és elszabadult valahonnan
Random kifejlődött egy denevérben, amit megevett egy kínai
A kormányok tudják az igazságot, de nem akarják elmondani, hogy elkerüljék a pánikot
Senki sem tudja, mindenki sötétben tapogatózik
55 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
49%

"hadgyakorlat"


Uhm...én nem vagyok nagyon katonás, de egy hadgyakorlat során nem a katonáknak kéne gyakorlatozniuk?

Az orvosok, ápolók és egyéb egészségügyi dolgozók vannak terhelve és dolgozzák ki a belüket. Vagy a hadgyakorlat az olyan, hogy nézem, ahogy más megszakad?

2020. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

1-es szerintem félreérted. A hadgyakorlat kifejezés alatt szerintem azt kell érteni, hogy mennyire terhelné le a járvány az adott országok /kontinens igazgatási rendszerét, erőforrásait ezzel megkönnyítve egy ellenséges katonai csapást.


Arra gondolok, hogy az egészségügyet túlterhelné, de mennyire. Sok katonát ki kellett vezényelni, hogy betartsák a korlátozásokat más országokban. Nálunk hogy irányítsanak nemzetbiztonsági, létfenntartáshoz szükséges intézményeket pl vízművek.


Mindezen intézkedések következtében lehet arra következtetni, hogy egy katonai csapás után mennyi kár érne egy országot. Pl ugye a sebesült katonákat nem tudnák ellátni, mind meghalna. Lélegeztető, kríziságyak csurig lennének. Minden sebesült meghalna egy háborúban, ha ilyenkor törne ki. A hadseregük is le lenne kötve


Az amcsik/illuminati úgy gondolkozhat, hogy elterjeszt egy ilyesféle biofegyvert. Majd amikor már mindenhol tetőzik a járvány beadatja az ellenszert a saját hadseregének, majd támadást indít az egészségügyileg romokban levő országok ellen.


Zseniális haditerv !!

2020. jún. 13. 12:48
 3/33 anonim ***** válasza:
81%
Ja, baráti tűzben hullanak most - ezrével!
2020. jún. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
61%
Látom sokan beszopták a "denevéres" rablómesét!
2020. jún. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%

"Zseniális haditerv"


Nem tudom mennyire. Ha a járvány mindenhol tetőzik, akkor ez azt jelentheti, hogy a katonáiknak a családtagjai is sokan belehaltak már a járványba. A saját kormányuk kinyírta őket. Ha ez kiderül, akkor mégis ki fog harcolni értük, ahelyett, hogy felkoncolnák őket?

2020. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
18%
Ha ennyit foglalkoznál az életeddel mint ezzel a kérdéssel, lenne életed. Szerintem le is írtam a lényeget. Gyökér
2020. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
68%

Ha egy laborban kifejlesztenek egy vírusfegyvert, akkor az ellen ellenszert is fejlesztenek és csak úgy próbálják ki, legalábbis így lenne logikus. Ezért én nem gondolnám, hogy ez tudatos teszt lenne.


Az elfogadott most az, hogy állatról terjedt emberre.


De van egy olyan verzió is, hogy egy vuhani víruslaborból (tényleg van ott ilyen laboratórium) szabadult ki véletlenül és a nulladik beteg az egyik ott dolgozó volt. De a víruslaborokban nagyon szigorú biztonsági rendszerek és intézkedések, szabályok vannak. Persze, minden ilyen rendszer leggyengébb láncszeme maga az ember, aki hibázhat.

2020. aug. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%

Persze hogy besz*ptak a dwnevert, az egyik vírusos filmben is deneverrwl indult. :D

Puzser mondta jol: az emberek hülyek mint a fa*zom.

2020. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
45%

Biofegyver nincs. a "bit" természetes, vegyszermentes, stb. tehát a "jó, minőségi áru" megjelölése.

Biológiai fegyver van, de a koronavírus k..va messze van tőle.

"Drábik nem hazudik. Komoly ember " Na ez viszont egyszerűen nevetséges.

2020. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%
"bit" = bio
2020. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!