Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kína, Oroszország vethet ki...

Kína, Oroszország vethet ki szankciókat Amerika ellen a tüntetések kezelése, erőszakos, elnyomó kormányzati politika miatt?

Figyelt kérdés

Egyre inkább eszkalálódik a konfliktus, növekszik az erőszak az USA-ban. A tüntetők ellen már nem csak rohamosztagos rendőri erőket, de katonákat, a Nemzeti Gárdát is bevetik. A legfrissebb hírek szerint már négy ember meghalt az összecsapásokban, pedig még egy hete sem tartanak.

Összehasonlításul a hongkongi tüntetések egy éve alatt 2 ember halt meg.


Meddig nézheti ezt tétlenül a világ és mit tehetnének a nagyhatalmak, jöhetnek-e szankciók?



2020. máj. 31. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen erővel Kínára is lehet kivetni szankciónat az erőszakos tüntetések kezelésére...
2020. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ők csak örülnek ennek
2020. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Mivel a nyugati médiaagymosás totalitárius rabságában élsz, mindig csak azt fogod hallani, hogy a Nyugat kire vet ki szankciókat, vagy sem... Arról meg fogalmad se lesz, hogy Ázsiában miket vetnek ki, vagy sem, miket gondolnak, vagy sem, lehet, hogy már rég megtörtént... Bár feltételezem, nem a tüntetéskezelés érdekli őket, hanem amit róluk összeugattak.
2020. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Honnan szedted, hogy 4 ember meghalt? Én csak 2-ről hallottam és egyiket sem a rendőrök okozták(az egyikben valószínűleg egy boltos lelőtt egy tüntetőt, amikor betört hozzá, a másik meg egy késelés a tömegben). Linket esetleg tudsz küldeni?

A Nemzeti Gárda meg csak elrettentés, nem használhatják a fegyverüket.

2020. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!