Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban és Ausztriában...

Németországban és Ausztriában a gyermek védelem sokkal szigorúbb a szülőkkel szemben, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
Miben nyilvánul meg? Jobban oda figyelnek ott a gyerekekre? A mentalitás sokkalta másabb?

2020. jún. 12. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nekem Hollandiáról van tapasztalatom ott tényleg elég kemény szabályok vannak. Egy napot nem megy a gyerek suliba és nincs előre jelezve a sulinak egyből a rendőrök kopogtatnak, ha jön a gyerek akkor környezettanulmányt csinálnak és ha nem tartják megfelelőnek a lakásod, akkor vagy költözöl vagy nem engedik a gyereket oda, egyből megy az intézetbe. És nem annyi az elvárás, hogy legyen fürdőszoba meg ilyenek. Méretre elrendezésre stb mindenre elég komoly elvárások vannak.
2020. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Wow, kérlek szépen, nem semmi! Kérem akinek más országból vannak tapasztalatai ilyenről, írja meg nyugodtan!
2020. jún. 12. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

1#


És kiknek kell ezt betartani?

Az 5-6 vagy több purdét ellő afrikai meg arab bevándorlók nem 250 négyzetméteres 3 fürdőszobás lakásban laknak.


Vagy, azokat ott sem merik ellenőrizni a gyivisek, mint itt a dzsippókat?

2020. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Mindenkinek be kell tartani aki be van jelentve. Aki szürkén van kint és nincs bejelentett lakcíme azokra ez nyilván nem vonatkozik, de ez azért nem olyan gyakori.

2020. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom igazán megítélni, de ismerek olyan eseteket, amikben a Jugendamt nagy, tragikus hibákat vétett, amiket én nem tudnék megbocsátani...
2020. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-os :mik voltak azok?


Elozoknek koszonom a valaszokat.

2020. jún. 15. 02:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!