Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A fehérek egyáltalán be...

A fehérek egyáltalán be tudnának illeszkedni a feketék természetes környezetükbe?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat hallom főleg jobb oldalról, mert liberálisoktól szerencsére nem, hogy a feketéket becsmérlik, hogy fosztogatnak, gyújtogatnak, bűnöznek. Nézzük fordítva a dolgokat. Te fehérként be tudnál illeszkedni a feketék természetes élőhelyére ?


Tudnál szalmaházban élni ? Képes lennél arra, hogy mindenféle elektronikus cuccoktól független élnél a természettel harmónikusan? Mi fehérek sokat veszünk el a természetből. Míg a feketék csak annyit, amire szükségük van. Nézd meg, hogy él egy fekete afrikában. Milyen körülmények közt van a természetes élőhelye. Te tudnál úgy élni huzamosabb ideig, mint ők? Hogy nem vásárolsz minden hónapban új rucikat, mert csak egy van, ami épp rajtad lóg? Hogy TV, ájfon nélkül is szeretetben lehet élni a törzzsel?


Nálunk fel sem merül a kontinens kiírtásának veszélye, mert nincs atomuk. Legfeljebb törzsi háborúk. Tudnál te úgy élni mint a feketék?



Ha még erre sem vagy képes, hogy az ő természetes életkörülményeikhez alkalmazkodj, hogyan is várhatod el, hogy ők ezt tegyék?



2020. jún. 16. 17:48
 71/102 anonim ***** válasza:
Növény vagy.Így szoktam hívni azokat a buta embereket akivel kimerül a kommunikáció a jaa,igeen,neeem,nem tudooom,szavakból vagy nem görgetik a kommunikációt,ötlettelen szarok.Na te egy ilyen növény vagy.Egy palánta
2023. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 anonim ***** válasza:

71.


Életemben nem hallottam eddig ennyire gyenge támadást. Szomorú, hogy csak ennyire futja.

2023. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 anonim ***** válasza:
nem hallottál olvasd már vissza a válaszaid 😭😂😂
2023. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/102 anonim ***** válasza:
én nem támadok nem tudom milyen világban élsz még támad😀munkahelyeden is így beszélnek veled mint egy kutyával?
2023. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/102 anonim ***** válasza:

73-74


Újabb hibás következtetések, de tőled ennyi várható, mondanám, hogy "túl hülye vagy még ehhez is", de az neked már túl sok szó lenne, nem értenéd meg.

2023. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 anonim ***** válasza:
nem te voltál akit szarral etettek?
2023. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 anonim ***** válasza:
gyaaaa moreeee kajakra szart ettél?
2023. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/102 anonim ***** válasza:

76-77


Kezded elveszíteni azt a kevés kis önkontrollodat is, kezd kitörni belőled a cigány. Hajajj, ezek nehéz szavad a számodra.

2023. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 anonim ***** válasza:
én neharagudj elnézést kérek de ez nekem sok sok mindenben benne vagyok de ilyen gusztustalanságokban
2023. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 anonim ***** válasza:
szádon csüng még pár darab?
2023. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!