Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Franciaországban kelet-európai...

Franciaországban kelet-európai bevándorlók is vannak nagyobb számban mint pl afrikaiak vagy polinézek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 26. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Franciaországban a világ minden tájáról vannak bevándorlók - sokan minden nációból. Az összevetés azért nem egyszerű, mert a kelet-európaiak nagy része csak rövidebb időre megy oda, pár évre vagy akár csak szezonmunkára, nem letelepedni, mint az afrikaiak, polinézek.
2020. jún. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1-es az nagyon komoly :D

Durva milyen olvasztótégely lehet az az ország

2020. jún. 27. 00:53
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Igen, az. van egy baráti házaspár, kint ismerkedtek meg, pedig magyar mind a kettő. csak azért mentek oda, mert a francia életmód volt az amit ők is élni szerettek volna - 20 éve ott is élnek. Már jó pár éve fontolgatják hogy visszaköltöznek, pedig mindenük volt az az ország, mert kezd teljesen eltűnni mindaz amiért ők odamentek eredetileg. Pedig nem Párizsban élnek, másik nagyvárosban, de ott is teljes a katyvasz. Ők mondták hogy a francia kultúra, francia életmód mint olyan már nem létezik csak a kis francia településeken.
2020. jún. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3-as francia életmód alatt miket értettek?

Nekem onnan jött a kérdés,hogy valaki azzal poénkodott,hogy több polinéz van Franciaországban mint Polinéziában :D

2020. jún. 27. 01:16
 5/16 anonim ***** válasza:
27%

Francia életmód: amiket a francia filmeken lehetett látni régebben. szabadság, magas kulturális élet, nők egyenjogúsága, az ételeik, a borkultúra, divat, művészetek, stb. Amit régebben gondolt az ember ha valakire azt mondta hogy ő francia. Ahogy van egy elképzelés arról milyen egy olasz vagy egy brit.

Francia Polinézia lakossága kevesebb, mint 300 ezer fő. Ha azt veszed hogy az eltelt évszázadok alatt bevándorolt polinézek megtarthatták a közösségüket, akkor a 67 millió lakosú Franciaországban, aminek 40%-a valamilyen bevándorló (tehát 26 millió ember), nem nehéz ezt a 300 ezres lakosságszámot megközelíteni.

2020. jún. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2%

Te ott élsz utolsó? 40%? Ezt csak úgy kitaláltad vagy fogalmad sincs róla?


Hanyatló nyugat, migránsok, csak a fidesz.

2020. jún. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Észak franciaországban vannak azért ott egész magas az életszínvonal
2020. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
#6 Nem kitaláltam, utána olvastam. A francia lakosság közel 40%-a bevándorló hátterű a világ minden tájáról. Ahogy írtam is, az elmúlt ÉVSZÁZADOK alatt, nem 5 éve.
2020. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Olvastad mi? A faludban.
2020. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

#9 Veled ellentétben én utána néztem. Most rajtad a sor! Nosza, keress rá, olvasd el és írd le ide, hogy akkor mennyi is a francia lakosságban a bevándorlók aránya, milyen az összetétel!

Tudod gugli - beírod hogy Franciaország népesség összetétel stb. aztán olvasol, keresel.

Várom!

2020. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!