Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A BLM mozgalom valójában...

A BLM mozgalom valójában erről szól? A professzor fehérek megülését tanítja feketéknek? Miért nem határolódnak el ettől legalább a liberálisok?

Figyelt kérdés

Pár napja megláttam ezt a cikket, melyben egy FB bejegyzés van egy BLM tüntetésről. A képen egy fekete tüntető nyakába egy "kill all whites" felírat áll. Igen, ez azt jelenti [link]


Egy Blm tüntetésen miért nem rakják ki maguk közül azt aki ezzel a táblával tüntet? Talán mert egyetértenek vele? [link]


Utána olvastam és sokkal rosszabbat írnak. Egy texasi A&M profeszor Prof. Tommy Curry azt tanítja a diákoknak miszerint „ahhoz, hogy a fekete… egyenlő legyen, és felszabaduláshoz néhány fehér embernek meg kell halnia”. [link]


Mindenki hallgat erről. Nem lett a hírekben benne...



2020. júl. 16. 16:27
A kérdező szavazást indított:
BLM mozgalom kezd nagyon vad lenni
A BLM mozgalomnak igaza van, csak a feketékkel kell törődni minden áron
Más beírom
35 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Felfújja a média. Lekapnak egy feketét olyan táblával mint amit belinkeltél és akkor már minden fekete egy gonosz gyilkos a média szerint.
2020. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

A BLM-el a liberálisok csak még egy szöget ütöttek a saját koporsójukba, szerintem még 10 év, és mindenkinek elege lesz a #-előkből, a radikális vegánokból, a feministákból, a szabadságjogi aktivistákból, antifa terroristákból, pesti drogos álművészlelk """"költőkből"""" és a motivációs trainerek csicsén lengő "önmagukat kereső" felvilágosult "filozófusokból". Rettentően felszínes lett az egész, a média kiböfög valamit, más napra már ezek ott vannak az utcán, és 0 kritikus gondolkodással, elvtelenül törnek, zúznak, lopnak és visítanak, ahogy a torkukon kifér, aztán mikor 2 hónap után lejár a ##BLack###Life###Matter, ###veletek vagyunk ##feketék ##### és porondra kerül valami más, úgy elfelejtik az egészet, mint annak a rendje. Pár hónappal ezelőtt még az ment hogy #Maradj otthon, legyél #köpönyeg nélküli #hős, ma #BLM van, 1-2 hónap múlva meg talán visszajön megint a #Mentsük meg a Földecskét vagy #Egyenlőséget a nemek között vagy a #Kipusztulnak a garnéla rákok, vagy a #Ég az Amazonas (ami mellesleg minden évben ég ennyire már évszázadok óta, mert erdőtüzek minden évben vannak).


Szerintem már fogy a levegő ezek az idióták körül, azzal teszed a legtöbbet, ha nem veszel róluk tudomást, és ha szó van róluk, akkor gúnyt űzöl belőlük, mert még a büdös életben soha semmit nem értek el a #-jükkel és SZÁNALMAS, hogy a feketékből, a környezetvédelemből meg mindenből egy felszínes #-harcot csinálnak, amivel röhejessé tesznek mindent, ami fontos. Ők egy hangos kisebbség, akik ellehetetlenítik, hogy érdemben foglalkozzanak az amerikaiak a feketékkel, mi a cigányokkal, a zöldek a környezetvédelemmel, a vegánok meg a saját életükkel. Mert mára ott tartunk, hogy mindent lejárattak és lerántottak a saját felszínes, nevetséges, undorító szintjükre.


Ez a véleményem, elnézést, ha valakit megsértettem, nem állt szándékomban, de rohadtul dühít az egész divat tüntetés, ami ~2000 óta aranykorát éli.

2020. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nyilvánvalóan erről szól a bűnöző halálából kialakult tüntikézés. A fehérek kényszerítése, hogy megcsókolják feketék cipőjét, letérdeljenek. Az igazságszolgáltatás fellazítása. A fehér szobrok ledöntése. Ez a fehérek és nem fehérek közti faji harc.
2020. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Ebben a videóban pedig 8:11-től látható, ahogy egy fehér kölyök arra próbálja rávenni a BLM tüntetőket, hogy hemperegjenek meg egy kamion szélvédőjén.


https://www.youtube.com/watch?v=NvVQkw9rbL8&list=LLO1ui7kcse..


Lényeg a lényeg ezeregy példát és ellenpéldát lehetne hozni mindenféle tüntetőközegre, csak felvetődik a kérdés, hogyha egy tüntetés résztvevőit annak legerőszakosabb tagjai alapján ítéljük meg, akkor miért ne ítélhetnénk meg aktuálisan az egész rendőrségi apparátust is a legkorruptabb tagjaik után?


Ez az én véleményem, kíváncsi vagyok mennyire lesznek toleránsak velem szemben az illiberálisok.

2020. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Szerinted ŐSZINTÉN a BLM arról szól, hogy le akarják gyilkolni a fehéreket? Csak mert ha igen, akkor nyilvánvalóan retardált vagy, és nincs értelme vitatkozni veled. Ha pedig nem, akkor miért teszel fel olyan "kérdést", ahol alapvetésnek veszel egy valótlan dolgot?
2020. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Eleve igaztalan és erőszakos ez a tüntetéssorozat. Nincs rendszerszintű rasszizmus, sőt, ha van, akkor a feketék javára a rendőrségen belül. (A tüntetők megoldásai közé tartozik a rendőrség megszüntetése egyébként, ami egyenlő egy tömeggyilkossággal.) Az adatok alapján a feketék sokkal rasszistábbak - miközben semmi okuk rá, hisz a fehérek egyáltalán nem rosszabbak náluk. Képzeljük el, hogy egy drogos, a rendőri intézkedésnek ellenálló fehér, aki többször ült már többek közt fegyveres rablásért egy nővel szemben, meghal rendőri intézkedés alatt. Normális lenne az a fehér, aki tüntetne? Nem.

Nemrég egy fehér pár kertjébe törtek be több százan, akik fegyverrel jöttek ki megvédeni az otthonukat. Mire a város fekete polgármestere azt hazudta, hogy békés tüntetőkre fogtak fegyvert, és eljárást indított a házaspár ellen. És ez egy nagyváros polgármestere... milyen egy átlagos tüntető?

Tudjuk, Dél-Afrikában is csak fallal, fegyverrel, gazdasági erővel tudják megvédeni magukat a fehérek. Nem tudom, pontosan mi a céljuk a tüntetőknek, mivel elégednének meg, de nem sok jóra számíthatnánk. Már az átlagos BLM-tüntető is a fehérek rasszizmusáról hazudozik, teljes meggyőződéssel.

2020. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy mezei politikai húzás ami kapóra jött a választások előtt.

Nyílván ezek erőszakosak de nem a tüntető idióták alapján kell megítélni a feketéket,vannak nagyon rendes fekete ismerőseim akik egy legyet se tudnának bántani.


Utóirat:remélem lesz tüntetés az Afrikában zajló államilag támogatott fehérellenes intézkedések miatt is ami sokszor megy át faji alapú gyilkosságba.

Dél-Afrikai fehérellenesség még a fekete ismerőseim szerint is unodrító.


Ez nem bőrszíntől függ hanem észtől.

Nyílván minél egyszerűbb valaki annál befolyásolhatóbb.


Nem minden fekete ilyen.

És nem csak fehér lehet rasszista.

2020. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
#2 bázisolt kirohanás. Ezek az emberek gyerekek maradtak belül. Azt képzelik, hogy egy DC capeshit filmben hősök, és megmentik a leigázottakat. A gyengeségre és ocsmányságra tekintenek fel, az erőtől és széptől undorodnak. Elnyomottnak tüntetik fel maguk, hogy igazolják a tetteiket. Mindent elkövetnek, hogy megrontsák azt, ami erkölcsös vagy szép. Lelketlen gólemek.
2020. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Jajmár... milyen clickbait címet adtál kérdező! Kíváncsi voltam, hogy ki tanítja a fehérek MEGÜLÉSÉT :DDDD



Amúgy én is egyetértek azzal, hogy egy mozgalom nem tűrhet meg olyanokat, akikmeg akarnak ölni másokat.

2022. máj. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
#2: Nekem már most elegem van belőlük.
2022. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!