Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért mondják,hogy Magyarorszá...

Miért mondják,hogy Magyarország vagy más állam csak az EU miatt nem tart afrikai szinten mikor a szövetség az EU-nak is megéri,nem csak az államoknak?

Figyelt kérdés

Nagyobb piac,szabad munkaerő áramlás,német cégek Németországba viszik a pénzt Magyarországból,Horvátországból,Szlovákiából stb

Szóval,hogy nem olyan egyoldalú ez a dolog mint amilyennek beállítják sokan


2020. júl. 21. 20:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Más állam:ugyanezt hallottam már Romániára,Csehországra,Szlovákiára,Horvátországra,Portugáliára és Bulgáriára is
2020. júl. 21. 20:57
 2/8 Neurotech ***** válasza:
EUnak elég sok olyan városa van (Brüsszel, Malmö, Párizs stb) amelyek érdekesebb negyedei jócskán afrikai szinten tartanak. Igazából ha végignézünk a Népszinház utcában úgy néz ki mi is kezdünk "fel"zárkózni hozzájuk, tehát valamennyi igazság van benne...
2020. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

Valóban nem egyoldalú a dolog, de ez nem úgy működik, hogy EU nélkül annyival gazdagabbak lennénk, amennyi értéket most "kivisznek" a külföldi cégek.


Amire a kritikusok utalni szoktak az az, hogy az EU-s támogatások nélkül gyakorlatilag nem lenne gazdasági növekedés.

2020. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as de azok a normálisak akikről beszélsz,akik átlátják a gazdaságot


Én kimondottan azokra gondoltam akik szerint az EU nélkül ezek az országok Zambia szinten lennének és csak az EU-nak köszönhetik a gazdaságot


Amúgy én abszolút azon vagyok,hogy mindkét félnek jó

Az EU-nak is és az adott ország kormányának/gazdaságának is

2020. júl. 21. 22:06
 5/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Ez nyilván túlzás, nemnormálisakkal nem kell foglalkozni :)
2020. júl. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert tudatlanok és agymosottak.
2020. júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az eu támogatások miatt de az eu nem így működik nem csak osztogat hanem el is vesz. Minél nagyobb a gazdasága egy tagnak annál többet. Erről is folyt a vita mostanában mert ahogy a brittek kiléptek a tagdíj kiesést a közösből be kell pótolni. Ezért kellenek a hitelek stb nem a covid okozta károk miatt
2020. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es

Igen.én is azt vettem észre,hogy ez egy kölcsönös dolog

Ezért van az,hogy az EU gyakorlatilag soha semmilyen országot nem rúgna ki a szövetségből

2020. júl. 23. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!