Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kína átveheti a világ vezető...

Kína átveheti a világ vezető szerepet? Èsss Kínában mennyire erős a szabadkőművessèg?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy egyes szervezetek, pl sz.komuvesseg, Trump megbuktatása miatt Kínát használják fel?

2020. aug. 2. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Igen, és csak te állíthatod meg őket! De az alufóliasisakot mindenképp tedd fel, mert HAARP-al támadnak!
2020. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy tudom, hogy templomosoknak van nagyobb hatalmuk.
2020. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elvileg a templomosokbol lettek a szabadkőművesek
2020. aug. 2. 16:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Elvileg a templomosokbol lettek a szabadkőművesek"


Gyakorlatilag nem.

2020. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
" 3/4 A kérdező kommentje:Elvileg a templomosokbol lettek a szabadkőművesek" És akkor hol vannak az UFOk?
2020. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Megvilágosodtam! Trump fala is azért nem készült el, mert amit nappal leraknak, azt éjszaka a szabadkőművesek visszabontják. Az aljasok!
2020. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
A plejádi hadiflotta már elérte a Föld rendszert és fénypajzsot vonnak Donald Trump, pártus herceg köré, így védve meg őt a reptiliánhibrid elittől.
2020. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit nem lehet ebből él hinni hogy vannak szabadkőművesek... Vagy csak qrva vicces humor heroldnak hiszitek magatokat. Egyébként nem tudom minek kommenteltek valamihez amihez nem értetek vagy nem is érdekel?! De ez a Gyk... Trolloknak van
2020. aug. 3. 06:26
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Szabadkőművesek vannak, mert egy létező társaság, csak éppen semmi közük azokhoz, amiket írsz.

[link]

2020. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
Mindenki tudja, hogy a szabadkőművesekhez már rég beszivárogtak a gyíkemberek, azok irányítják őket. Az már kevésbé ismert tény, hogy a gyíkembereket igazából a démonok manipulálják a háttérből. Azt pedig csak a legmagasabb szintű beavatottak tudják, hogy a démonok igazából a zsidóknak dolgoznak. Lucifer személyesen van ott a Bilderberg csoport gyűlésein, és mindig megcsókolja Rothschildok gyűrűjét.
2020. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!