Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért népszerű annyira Donald...

Miért népszerű annyira Donald Trump?

Figyelt kérdés

Még mindig valamiért Trump hatalmas népszerűségnek örvend pedig őt mint külföldön úgy utálják a médiában is.

A koronavírus járvány idején szerintem Trump csinálta legrosszabban a dolgát(persze az a sok hülye amcsinak is köszönhető kik szerint hamis az egész járvány).

Akkor miért van az hogy ennyire népszerű?



2020. aug. 24. 19:57
A kérdező szavazást indított:
Mert sokat hazudik
Valóban jól csinálja azt amit csinál
47 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Mert az ellenfelei nála is rosszabbak.
2020. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Azt nem mondanám, hogy többet hazudik, mint más. Pl. ha spagettit ebédeltél, és megkérdezik hogy mit ebédeltél, és azt válaszolod hogy spenótot, az hazugság. De Trump inkább úgy válaszol, hogy "Nagyon sok jó ember van, nagyon jó emberek, kiváló emberek, akik nem tudják hogy az mi volt! Rendet kéne tenni, mert még nagyon jó emberek se tudják, hogy az mi volt. De az biztos, hogy nem kacsamáj, bár vannak jó emberek, nagyon jó emberek akik azt mondják hogy kacsamáj, én nem mondom hogy nem kacsamáj, de az biztos hogy nem volt kék, vagy hát ki tudja, sok félét mondanak, végül is vannak színvakok is, de a libamáj és a kacsamáj az teljesen más! Sokan nem tudják, de teljesen más. Van aki szerint a sóska kék, de a kacsamáj az lehet zöld is, és ezt sokan nem tudják"


Szóval amit mond, az az esetek többségében teljesen értelmetlen. Hallgass meg bármilyen beszédet tőle, szóról szóra. Nem az összefoglalóját, hanem minden szót ami kijön a szájából. Kb. hasonlóan koherens, mint amit ide leírtam.

Hogy ez miért tetszik egyeseknek, az nekem sötét rejtély.

2020. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Mert az emberek 80%-a hülye. Ez sajnos a kegyetlen valóság.
2020. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

"A koronavírus járvány idején szerintem Trump csinálta legrosszabban..."


Demokraták: *A koronavírus járvány ellenére nyilvános rendezvények látogatására ösztönzik az embereket, ahol lehetetlen betartani a kellő távolságot.*

Szintén demokraták: TrUmP nEm TeSz SeMmIt A jÁrVáNy TeRjEdÉsE eLlEn. OrAnGe MaN bAd.

2020. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Mert a kis embereket szólítja meg. Rengeteg olyan dolgot ígér és tesz a trump ami az átlag amerikainak nagyon tetszik pl Újra Detroit lesz az autó gyártás fellegvára vagy újra indítjuk a szén bányászatot és a bányászoknak lesz munkája meg , hogy ki tiltjuk a Huaweit,mert kémkedik (ez mondjuk lehet igaz is) ezek olyan intézkedések amiket a kis eberek tudnak értékelni. Az a tipikus hülye amerikai a Trump célközönsége ugyanis Amerikában a két óceán parton lakok azok akik tisztában vannak nagyjából a világ eseményeivel míg a belső államokban lévőket már nem érdeklik ezek a dolgok és ők azok az ostobák akiket nem is tudják milen országban élnek ,mert nem érdekli őket , hogy Amerika mennyire van eladósodva Kína és Japán felé vagy, hogy Németország sokkal jobban kezelte a válságot, mint ők meg ilyesmi
2020. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%

Ja, nyilván a demokraták miatt sikertelen egy olyan ember járványügyi tevékenysége, aki a hipó ivást jó ötletnek tartja...

Nem ám arról van szó, hogy Trump szellemileg visszamaradott, és a rajongói ostobák mint a tök.

2020. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
De persze a demokraták akik, ahogy már említettem a koronavírus járvány ellenére nyilvános rendezvények látogatására ösztönzik az embereket, ahol lehetetlen betartani a kellő távolságot egyértelműen felelősségtudatos és intelligens emberek, ugye?
2020. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Mind a kettő oldal ostoba és alkalmatlan a vezetésre szerintem maradjunk annyiban
2020. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Te maradhatsz annyiban, de szerintem egyértelműen nem igaz a dolog. Joe Biden pl. levezényelte a 2008-as válság utáni 800 milliárdos "American Recovery and Reinvestment Act" megvalósítását, mindenféle komoly probléma nélkül. Trump szerint pedig hipót kéne inni a koronavírus ellen. És ez csak az az 1%, amikor az általa javasolt dolog értelmezhető, a többi 99%-ban teljesen értelmetlen amit hablatyol.
2020. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

Mindkét oldal szélhámosokból áll. Szerintem Trump 3 dolog miatt fog nyerni.


1.) Az Amerikaiaknál eddig talán ő volt a legnagyobb "Showman" elnök (mindegy, hogy jól csinálja vagy sem) ez a többségnek szerintem tetszik, szórakoztató

2.) A demokraták nem tudtak felépíteni egy meggyőző, karizmatikus elnökjelöltet

3.) A BLM mozgalom a legtöbb emberben ellenszenvet vált ki, mert még fehér többség él az USA -ban. Mivel a demokraták kiálltak a BLM mozgalom mellett szerintem inkább népszerűséget vesztettek ezzel.

2020. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!