Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit tennél ekkor?

Mit tennél ekkor?

Figyelt kérdés

Ha 20-25 év múlva eljön az Orwelli liberális diktatúra ahol, ha kotelezo lesz a chip mit tennél ?



A: Elmenni lakatlan szigetre, de nincs se internet, se kereskedelem, viszont van fa gyümölcs, magok, zöldség. Tehát élni meglehet de a kényelem kifújt.


B, Chip a testben, amivel lehet vásárolni “korlátlan” lehet menni buliba, VIP tagság, elönyök...aki feljelenti a másikat, hogy nincs chip, jutalmat kapna...


Orwell, és a Circle mûvekböl jött a kérdésem.



Én: lakatlan sziget


2020. szept. 4. 22:01
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
27%

#29

150 évvel ezelőtt elképzelhetetlen volt hogy egy nő bikiniben napozzon a Balaton parton...

Változnak az idők.

2020. szept. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
72%

#30 bukta, nem fb ..


[link]


[link]

2020. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

#30


A quora.com-on az angol gyk nézegesd mit írnak...


#32 Ezt olvastam...🤨 Beteg az az ember a 2. linkben

2020. szept. 4. 23:49
 34/43 anonim ***** válasza:
Falusi vagyok nem esnék azért kétségbe. Chip biztos nem kéne max nem megyek moziba stb, aztán kész, amit kell ház körül meg elhet termelni, nincs lehetetlen csak tehetetlen. Lehet kicsit unalmasabb lenne néha az élet, de ez van.
2020. szept. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Hackelt chip. A birkák meg csak bégessenek tovább!
2020. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

#35


Olyan nincs, a chip a személyi, útlevél, fizetőkártya nem pénz hanem pontok ..


Tök mindegy, hogy hackeled ha a kezedben van, itt nem a megfigyeléssel nincs gond, a chippel van...ne legyen a testben.

2020. szept. 4. 23:56
 37/43 LazyJones ***** válasza:

"Ok, de akkor se kell, ez túl abszurd, hogy a bőr alatt vagy a csobtban van valami?!"


Pacemaker, cukorszonda, izületi protézis, mesterségra csontpótlások, fogtömés. Csak egy pár példa arra, hogy mesterséges dolog van "bőr alatt". Melyiket tartod ezek közül abszurdnak és miért?

2020. szept. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
51%

1, Nem lesz chip.

2, Sokan szeretik előadni, hogy ők mennyire harcolnának ilyenek ellen... Aztán arra nem képesek, hogy ne egyenek szemetet és naponta mozogjanak egy picit. Szerinted, akik nagy mellénnyel nyomják a szövegük, mennyire tennének ellene, amikor tényleg kéne?

2020. szept. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

#38


" Sokan szeretik előadni, hogy ők mennyire harcolnának ilyenek ellen... Aztán arra nem képesek, hogy ne egyenek szemetet és naponta mozogjanak egy picit. Szerinted, akik nagy mellénnyel nyomják a szövegük, mennyire tennének ellene, amikor tényleg kéne?"


Ezt már sokan nem fogják bevállalni, szerintem, inkább lemundunk a kényelemről.

2020. szept. 5. 07:50
 40/43 anonim ***** válasza:

"Ezt már sokan nem fogják bevállalni, szerintem, inkább lemundunk a kényelemről."


Már most is van ilyen chip, például a bankkártyádon. Nem a bőröd alatt van, hanem a zsebedben. Nagy kaland!

2020. szept. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!