Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Indokolt lenne egy világméretű...

Indokolt lenne egy világméretű tiltakozó mozgalom indítása az iszlám ellen?

Figyelt kérdés

Küzdünk ma már nem is létező nácizmus ellen.

Bélyegezzük a fasisztákat, ilyen-olyan -fóbokat, miközben a keblünkre ölelünk elképesztően intoleráns és gyilkos világszektát...


2020. okt. 26. 12:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem, világméretű hülyeség lenne. Nagyjából úgy hasonlítható, mérgeskígyók kupacán ülve azért siránkoznál, mert csípnek a szúnyogok.
2020. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%

Jó gondolat.

Megy a nácizás, közben meg az iszlám már gázabb.

2020. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1


Volt már olyan művészlélek aki vizeletben állította ki az általa készített Jézus szobrot és hovatovább még életben van, de még csak meg sem verték miatta.


Hogyan van ez?

2020. okt. 26. 12:24
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Aha, szóval egy csecsen megölt egy francia tanárt amiért mohamed karikatúrát mutatott, ezért az összes muszlim gyilkos és tiltakozni kell az iszlám vallás ellen? Teljesen logikus... Nem is értem ennyi ésszel miért nem a Magyar Tudományos Akadémián vagy!
2020. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
0%
Felőlem lehet, akár be is tilthatják, csak akkor vegyék ki az alkotmányokból a lelkiismereti szabadságra vonatkozó részt és nem kell itt álszenteskedni. A következetlenséget nem szeretem.
2020. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5


Ezt gondold át még egyszer!

2020. okt. 26. 13:29
 7/17 A kérdező kommentje:

#4


Ezt csinálják és erre buzdít a vallás!

2020. okt. 26. 13:30
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos, melegként nekem sincs kedvem muszlimok között élni, de az van, hogy sok európai is az, illetve felveszik ezt a vallást. Nem tudom mi lenne rá a megoldás és nem látok bele a vallásosak fejébe, ateista vagyok, nem érzem annyira át, hogy miért van szüksége bárkinek is vallásra. A korábbi tapasztalataim szerint valószínűleg a közösség miatt. Esetleg tiltakozás helyett lehetne kitalálni olyasmiket, amik jobb alternatívákat kínálnak és van közösségépítő ereje, ami elcsábítja a muszlim híveket is.
2020. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

"Ezt gondold át még egyszer!"


Miért, így logikus, nem?

2020. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

#9


Én pl. azt nem értem, hogy a liberálisok miért pátyolgatják annyira az iszlamistákat? A liberálisok lesznek az elsők akiket le fognak fejezni... Illetve egyet már is lefejeztek!

2020. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!